پیام تسلیت مشترک مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۷
پیام تسلیت مشترک مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک در گذشت اصغر دهستانی برادر شهید حسن دهستانی و محمد دهستانی مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن را به خانواده گرامی وی تسلیت عرض نمودند.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون
والد داغدار و خانواده شریف شهید دهستانی
با سلام و احترام،

درگذشت فقید سعید مهندس اصغر دهستانی بافقی ، کارشناس مبرز و ارزشمند مخابرات، یادگار و رزمنده دوران دفاع مقدس و اخوی مدیر عامل فقید شرکت سنگ آهن مرکزی، خلد آشیان مرحوم مهندس محمد دهستانی، که در کمال ناباوری ما را ترک و در جوار قرب حق تعالی آرمید را محضر کلیه داغداران و بویژه خانواده شهید معظم و علی الخصوص پدر داغدار و محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت می‌گویم.

اسباب تاسف است که عزیزی را از دست دادیم که نه تنها در تخصص آکادامیک و بلکه در زمینه اخلاق و وارستگی و معرفت دینی یک الگوی کم نظیر برای نوجوانان و جوانان خصوصا و جامعه رزمندگان دوران دفاع مقدس عموما بود و بی شک یاد و نام و خدمات ارزنده اش هماره زنده و جاری است.

اینجانبان ضایعه موءلمه فقدان این مرد اخلاق و رزمنده دوران دفاع مقدس را به خانواده شهید معظم دهستانی و به خانواده محترم و داغدار ایشان و جامعه ایثارگران و دوستان و لا سیما پدر داغدار و معظم ایشان تسلیت می‌گویم و برای آن عزیز سفر کرده گرامی، آرامش ابدی و روضه رضوان و برای بازماندگان محترم شکیبایی و استعانت از صبر از درگاه ایزد منان خواستاریم.
والجنه للمتقین
علی اکبر رحیمی بافقی محمد جواد عسکری
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس اولیایی - زنجان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۸:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انالله و انا الیه راجعون
خبردار شدیم انسانی وارسته از خانواده متدین وقهرمانان صبر واستقامت. به رحمت خدا رفت
آرزو میکنیم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز به اندازه ی دریای غمشان باشد
با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند
و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند