رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافق گفت :تعیین تکلیف اصلاح ایرادات ساختمانی منازل ۴۰ واحدی مجتمع یاس معلولین بافق

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
جمعه - ۹ آذر ۱۳۹۷
تعیین تکلیف اصلاح ایرادات ساختمانی منازل ۴۰ واحدی مجتمع یاس معلولین بافق

رئیس بهزیستی شهرستان بافق گفت:تکلیف اصلاح ایرادات ساختمانی ایجاد شده برخی از منازل ۴۰ واحدی مجتمع یاس معلولین مشخص شد.

رئیس بهزیستی شهرستان بافق گفت:تکلیف اصلاح ایرادات ساختمانی ایجاد شده برخی از منازل ۴۰ واحدی مجتمع یاس معلولین مشخص شد.

محسن خوشگذران اظهار داشت: با توجه به درخواست تامین دلیل خواسته توسط ساکنین از دادگستری شهرستان کارشناس اولیه نظر خود را پس از مدتی به شورا حل اختلاف اعلام کرد.

وی افزود:براساس پیشنهاد کارشناس اولیه لازم بود مطالعات خاک اخذ شود لذا اداره بهزیستی هماهنگی های لازم را برای این امر اتخاذ کرد.

این مقام مسوول به بیان اینکه نتایج مطالعات خاک درخواستی حدود یکماه پیش آماده و به مسوولین ارسال شده است عنوان کرد: بر همین اساس اصلاحات مورد نظر مشخص و از یک هفته قبل عملیات بهسازی و بازسازی آن آغاز شد.

خوشگذران ادامه داد:مطالعات خاک مشخص کرد که در واقع اساس ساختمان مشکل ندارد و معایب ظاهری باید رفع شود.

رئیس بهزیستی شهرستان بافق با بیان اینکه از ده روز پیش بازسازی سقف و جداسازی آن انجام شده است تصریح کرد: ایزوگام و تعمیر بخش دیگری از کار بود که عملیات بهسازی آن در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه کارگاه تجهیز نمای بیرونی و بازسازی ناودان بصورت لوله چدنی همزمان از شنبه آغاز می شود خاطر نشان کرد:موزائیک دو منزل دیگر که دچار آسیب دیدگی شده بود نیز از ابتدا بازسازی آن توسط پیمانکار با همکاری بهزیستی انجام می شود.

رئیس بهزیستی شهرستان بافق گفت:پرونده بخش حقوقی باز خواهد ماند و بستگی به پیگیری ساکنین دارد که بهزیستی نیز در این زمینه نیز همکاری های لازم را بعمل خواهد آورد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۶
برچسب ها: