شبكه ديجيتال در شهرستان اردكان تا يك ماه آينده راه‌اندازي مي‌شود

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۱

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه يزد، “احمد كمالي” در ديدار با مدير كل صدا و سيماي استان يزد درخواست‌هاي مكرر مردمي درخصوص پوشش شبكه ديجيتال شهرستان اردكان را مطرح نمود و بر تسريع در راه‌اندازي اين شبكه توسط صدا و سيما استان يزد تاكيد كرد.

وي همچنين با اشاره به فعاليت‌هاي صورت گرفته و حمايت‌هاي انجام شده براي ارسال و پخش اخبار شهرستان اردكان از طريق واحد مركزي خبر خواستار آغاز عمليات اجرايي ساختمان دفتر خبري اين شهرستان شد و افزود: با اختصاص 500 متر زمين و در نظر گرفتن اعتبار 600 ميليون ريالي براي آغاز ساخت دفتر خبري، لازم است از سوي صدا و سيماي استان عنايت و اهتمام وي‍‍‍ژه و مساعدت لازم براي تامين بخشي از هزينه‌ها صورت گيرد.

خريد يك دستگاه دوربين حرفه‌اي فيلمبرداري وي‍ژه خبرنگار اين شهرستان مشتركاً از سوي فرمانداري و صدا و سيما از ديگر موضوعاتي بود كه در اين جلسه توسط فرماندار اردكان مطرح شد.

“سيد حسن آسايش” مدير كل صدا و سيماي استان يزد نيز در اين جلسه از راه اند‌ازي شبكه ديجيتال شهرستان اردكان ظرف يك ماه آينده خبر داد و گفت: تجهيزات مورد نياز براي پوشش اين شبكه خريداري شده و در مرحله نصب و راه‌اندازي مي‌باشد.

وي براي تامين بخشي از هزينه‌هاي ساخت دفتر خبري شهرستان اردكان نيز قول پيگيري و مساعدت داد.

گفتني است؛ با راه اندازي پوشش ديجيتال صدا و سيما در شهرستان اردكان، شهروندان اردكاني مي‌توانند شبكه‌هاي تحت پوشش آن را به صورت مستقيم و با كيفيت بالا دريافت نمايند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
احسان چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همین شبکه دیجیتالی که قرار بود 22 بهمن گذشته توی بافق افتتاح بشه بعد گفتن هفته دولت افتتاح می شه و هنوز خبری ازش نیست

ناشناس چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شبکه دیجیتال بافق که راه اندازی شد

شهید چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۱ - ۳:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هنوز که خبری نیست چطورگفتید راه افتاده

تکاور شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق باید همیشه در اخر باشد چون …