یادداشتی به بهانه روز جهانی داوطلب : « مردی ازتبار بزرگان »

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۷

مردی از تبار بزرگان با عقبه ای بس نیک که با توانمندی اعجاز انگیز خود حیرت دنیا را برانگیخت و این روزها نامش بر سر زبان های پژوهشگران و نخبگان دنیاست و مردی از این دیار که با کسب جایزه بهترین طرح تسهیل امور معلولین مایه مباهات گشت .
سید امیر تراب زاده بافقی فرزندی نخبه و کوشا از پدری تلاشگر ، خیر ، مددکار و بزرگ منش و با مناعت طبع که روزی سکاندار هلال احمر در سال های ۶۸- ۱۳۶۵ بدون چشمداشت و کاملا داوطلبانه بوده و کارهای بزرگی را در این مجموعه به انجام رساند.

« براستی از چنین پدری چنین فرزندی شاید »
ما نیز خرسندی خویش را از این رویداد بزرگ علمی و خیرانه ابراز و سربلندی و توفیقات روز افزون ایشان ، و همه دانشمندان ایرانی بویژه صاحبان علم و خرد بافقی را آرزومندیم و یاد و خاطره و تلاش های زنده یاد سید مهدی تراب زاده بافقی ، سید علی فهیمی بافقی و علی اکبر شیخی و سایر روسای هلال احمر بافق همچون اکبر مزیدی ، علی اکبر نیک اردکانی، سید جواد میرحسینی و جعفر حسن پور را ارج می نهیم .
محمد رضا فتاحی بافقی
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق

@bafgh_rcs


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ک.عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تبریک به جامعه بافق و خانواده محترم ترابزاده و سپاس از جناب مهندس فتاحی ریاست محنرم هلال احمر بافق که حس قدرشناسی و یاد همکاران اسبق خود را در این نوشتار به تحریر درآوردند

باران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک به مردم شریف و بالیاقت شهرمان/////
مردم پاک طینت بافق درهرکجای دنیا که باشند اصالت خودرا حفظ میکنند و با تکیه بر باورها وداشته های خود نام بافق رابرعرصه گیتی بلنداوازه میکنند. درود و مرحبا به استاد مبتکر و خلاق جناب اقای ترابزاده مردی اصیل ازخانواده ای نیکوسرشت. خدا رحمت کند همه بزرگان بافق و خصوصا پدر بزرگوارشان را