رحیمی از مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق برکنار و شفیع به عنوان سرپرست معرفی شد

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۷
رحیمی از مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق برکنار و شفیع به عنوان سرپرست معرفی شد

علی اکبر رحیمی در گفتگو با خبرنگار" بافق فردا" از دریافت ابلاغ اتمام ماموریت خود در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق توسط محمد جواد عسکری خبر داد.

علی اکبر رحیمی در گفتگو با خبرنگار” بافق فردا” از دریافت ابلاغ اتمام ماموریت خود در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق توسط محمد جواد عسکری خبر داد.

رحیمی گفت: اینجانب با ابلاغ مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ابلاغی برای سمت مدیر عاملی تا اسفند ۹۷ دریافت نمودم.

وی تصریح کرد: اخیرا با استناد به قانون منع بکارگیری بازنشستگان به ماموریت اینجانب پایان داده شد این در حالی است که با توجه به تبصره های همین قانون که ایثارگران مدت زمان بیشتر به خدمت ادامه دهند هنوز بازنشسته نیستم.

رحیمی گفت: هم اکنون شفیع به عنوان سرپرست معرفی شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
امید۴۳۶۵ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تاوقتی که مامردم جواب دوستانی که برای شهر ومردم زحمت میکشند اینگونه بدهیم وفقط نظاره گر اتفاقات تلخ باشیم باید در اینده نزدیک اماده دریافت خنجرهای اخته در وجودمان باشیم…دیگر انسانیت وعدالت بی معناترین واژه شهرمان شده..دل درگرو رهایی با معجزات هستیم وفراموشمان شده دراین شهر پیامبری نیست

سیدجلیل میرحسینی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمتجناب اقای دکتررحیمی آقای رحیمی این مدت کوتاه مدیریت شما فقط یک امتحان بود که در این امتحان باموفقیت وسربلندی به پایان رساندیدوبنا نیست چیزی از عزت شما کم شودوامروز نام شمادرسرتاسر شهرواستان بعنوان مدیر پاک وصادق و شجاع و با غیرت یاد میشود که باعث افتخار بافق میباشد درود بردکتر رحیمی وامثال او