ولی‌نعمتان انقلاب توقع دارند

دسته: مقالات
یک دیدگاه
جمعه - ۲۳ آذر ۱۳۹۷

دکتر رحیمی را اولین بار با سخنرانیش شناختم. کلام و جملات و از همه مهمتر محتوای بیان و عمل دکتر رحیمی، انرژی بخش و چون نسیم بهاری روحیه ای تازه می بخشد.

همان دکتر رحیمی که پا در رکاب کرد و مسئولیتی حساس را پذیرفت تا عقب افتادگیها و محرومیتهای بافق را در مسیر پیشرفت و رویارویی با مافیای فولادی و .. جبران نماید.

همان رزمنده خستگی‌ناپذیری که قول داد، مسیر فرزندان بافق در این سمت را ادامه دهد و علی رغم میل باطنی عده ای که در مقابل پیشرفت بافق ایستاده اند، تلاش کند تا بافق ان شود که استحقاقش را دارد.

او در این مسیر حتی از حضور در تک تک قسمتها برای یافتن ولی نعمت یک مدیرعامل کوتاهی نکرد، اینده روشن، صداقت و شفافیت را جاری نمود. پست مدیرعاملی را در اختیار انسان و خدمت به خلق کشاند و نه انسان و جامعه را در اختیار پست.

این موهبتی است برای یک نظام و البته شهر بافق که با همکاری فرزندان بافق که در جایگاه های مختلف مشغول خدمتند، بدست امد، همان طور که مردم توقع داشتند و البته اگر نبود فضل و عنایت الهی رقم نمیخورد.

شبانگاه که اتفاقی ناگهانی، عجولانه و البته نسنجیده و تحریک امیز مثل تیری از کمان گریخته بر پیکر بافق نشست، ارامش روانی مردم و کارگران بهم ریخت، حرفها شنیده شد، عده ای گفتند: ایشان بازنشسته شده اند و هرکسی تحلیلی داشت اما دکتر رحیمی در مصاحبه اش گفت :《برنامه های دراز مدتی برای توسعه این شرکت و شهر داشتم که متاسفانه جامه عمل به خود نپوشید》. وی که دکترای حقوق دارد و به واسطه شغل، در سالهای متوالی ناظر بر عملکرد مجریان قانون و مسائل جامعه بوده، گفته است: 《با توجه به تبصره های همین قانون که ایثارگران مدت زمان بیشتر به خدمت ادامه دهند هنوز بازنشسته نیستم》.

مردم بافق، چونان نویسندگان بافقی که نوشتند:《 رحیمی، دهستانی دیگر است》، منتظر بودند و هستند این مهم محقق شده و خدمات وی بر تارک بافق حک گردد، بافق دوباره دهستانی داشته باشد و زنجیره مدیربومی نشکند.

بر همین اساس امروز بافق و بافقی بار دیگر نگران از دست دادن فرصت است، نگران است که برنامه های توسعه ای شهر محقق نشود. نگران است که چرا با فردی شاخص و موثر، توانمند و کاربلد و از همه مهمتر برادر شهید و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس اینگونه رفتار میشود؟

مردم یا بهتر بگویم ولی‌نعمتان جامعه، امروز نگران این شرایط هستند و سوالاتی دارند که چرا نوبت فرزندان بافق که میشود اینگونه رفتار میشود؟ امروز توقع از نهادهای نظارتی  و امنیتی این است که با تصمیمات درست آرامش مردم و اعتماد جامعه را حفظ کنند. مردم بافق دست اندازی به حرمت جانبازان و رزمندگان دیارشان را تحمل نمیکنند و چونان شهیدان،ازادگان و جانبازانشان حامی حرمت فرزندانشان هستند .

زحمتی ایجاد شد لازم است بازنگری شود هرچند روزهایی صادقتر و شفافتر لازم است تا خدای نکرده، برای جلوگیری از اندک لطمه ای به انقلاب، فرزندان خدوم و خدمتگزارش و البته اهداف انقلاب اسلامی زحمتی ایجاد نشود .

مهدی علیزاده فلاح


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۷:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط رانت و مافیای فولاد در این کار نقش دارد