مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور بافق برگزار شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۷
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور بافق برگزار شد

در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور بافق از زحمات ستوانیکم محمد حسین رحیمی تقدیر و ستوانیکم محمود محمدی به عنوان رئیس پلیس راهور معرفی شد.

در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور بافق از زحمات ستوانیکم محمد حسین رحیمی تقدیر و ستوانیکم محمود محمدی به عنوان رئیس پلیس راهور معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “پورشمس” رئیس پلیس راهور استان یزد با حضور در ستاد انتظامی بافق در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور بافق، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های ستوانیکم محمد حسین رحیمی رئیس پلیس سابق راهور، ستوانیکم محمود محمدی را به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان معرفی و اظهار امیدواری کردند تا همچنان شاهد ارتقاء وضعیت ترافیکی چه به عنوان سخت افزاری و چه به عنوان نرم افزاری باشیم.

سرهنگ پورشمس همچنین از شهرداری و فرمانداری به عنوان دو رکن که می توانند تعال خوبی با پلیس راهور داشته باشند یاد کرد و افزود: با راه اندازی دوربین های تخلفات ترافیکی و دوربین های ثبت سرعت در سطح شهر در جهت نظم و انضباط ترافیکی و ترافیک آرام در سطح شهرستان گام برداشته شده است.

سرهنگ “محمد کمالی” فرمانده انتظامی بافق نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ستوانیکم محمد حسین رحیمی رئیس پلیس راهور و تقدیر از اعضای شورای ترافیک، با بیان وضعیت راههای جغرافیایی شهرستان بافق، گفت: بیشترین حجم ترافیک و تخلفات در خیابان اصلی شهر حادث می شود و در شب نیز تردد زیاد است و دوربین های سطح شهر ترددهای زیادی را در شب ثبت می کنند که باید طرح های مقطعی ترافیکی را به اجرا بگذاریم تا ضمن امنیت بیشتر شهر از حجم تخلفات رانندگی و حوادث کاسته شود.

“طالعی” معاون فرماندار شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نیروی انتظامی و پلیس راهور شهرستان، گفت: امنیت شهر و تلاش نیروی انتظامی در این زمینه قابل تقدیر است و همچنان شاهد کاهش تصادفات رانندگی در سطح شهر هستیم.

وی همچنین با اشاره به معضل کامیون داران در سطح شهر و سرقت احشام، از شهر بافق به عنوان شهر موتورسیکلت ها یاد کرد و افزود: در سال ۸۳ تعداد ۱۱ هزار موتورسیکلت در بافق وجود داشت که امروزه با جمعیت ۵۲ هزار نفری شهرستان این تعداد دو برابر شده است که باید تدابیری اندیشیده شود تا شاهد کاهش حوادث رانندگی از سوی موتورسیکلت سواران باشیم.

حجت الاسلام حسنی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز کار پلیس راهور را به نوعی کار انبیاء دانست که برای هدایت مردم آمده اند و افزود: فرمان پلیس مقدم بر چراغ قرمز است و جریمه نیز باید در مرحله آخر باشد و فردی که با ارشاد هدایت نشد و از فرمان پلیس سرپیچی کرد باید جریمه شود.

سلیمانی معاون شهرداری بافق نیز ضمن تقدیر از رئیس پلیس سابق راهور ، انتصاب ستوانیکم محمود محمدی را به سمت رئیس پلیس جدید راهور شهرستان تبریک گفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۱
برچسب ها: