ابراز بی اطلاعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق از ضرب و شتم مربی بافقی

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۷
ابراز بی اطلاعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق از ضرب و شتم مربی بافقی

خبری مبنی بر هتک حرمت و ضرب و شتم مربی هندبال بافق در مسابقات هندبال استان توسط نائب رئیس هیئت هندبال استان یزد در همین سایت درج شد.

خبری مبنی بر هتک حرمت و ضرب و شتم مربی هندبال بافق در مسابقات هندبال استان توسط نائب رئیس هیئت هندبال استان یزد در همین سایت درج شد.

گفتگوهای متعدد با رئیس هیئت هندبال استان یزد، خانواده ورزشکاران و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق انجام و مقرر گردید به موضوع در اسرع وقت و اوایل همین هفته رسیدگی شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق قول داد قاطعانه از حق بافق و مربی بافقی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان دفاع کند.

اکنون که به اواخر هفته رسیده ایم هیچ خبری از برگزاری این جلسه و نتیجه آن نیست.

تماس های مکرری با مدیر کل ورزش و جوانان استان، مدیر حراست اداره کل، سرپرست معاونت توسعه امور ورزش و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن برقرار گردید که تمام این تماس ها بی پاسخ ماند.

رئیس هیئت هندبال استان نیز در گفتگو با خبرنگار” بافق فردا” علت عدم تشکیل این جلسه را برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در استان عنوان کرد و گفت:بزودی موضوع پیگیری می شود گرچه نتیجه مشخص است.

در ادامه خبرنگار ما گفتگوی نیز با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق برقرار کرد تا علت عدم پیگیری و بی توجهی به این موضوع معین شود.

رضا نارگانی با اظهار بی اطلاعی از اتفاق و ضرب و شتم مربی بیان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن نامه و شکایت خود را مستقیم به اداره کل ورزش استان ارسال کرده است.

وی افزود: حتی رونوشتی برای اینجانب ارسال نشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با اشاره به اینکه گزارشی از اتفاقات از جانب هیچ کس به بنده ارسال نشده تصریح کرد:در ابتدا از طریق سایت بافق فردا متوجه شدم و بعد نائب رئیس هیئت هندبال هم تلفنی در این خصوص با من صحبت کرد.

وی خاطر نشان کرد: از حضور این تیم در مسابقات استان هم بی اطلاع بودم حتی اگر هیئت هندبال شهرستان موضوع را اطلاع داده بود در اسرع وقت جلسه را اداره کل برگزار و نتیجه آن را اعلام می کردم.

نکته قابل توجه این است که چنانچه این بی حرمتی از جانب مربی بافقی صورت گرفته بود این روال بیخیالی طی می شد یا اینکه در همان لحظه همه بر سر میز محاکمه می نشستند؟!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۵:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چند سال پیش رفته بودیم مسابقات کشتی یزد اونجا هم با مشت و لگد از سرمربی ما استقبال کردند و هیچکس پیگیری نگرد

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۵:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای نارگانی خیلی چیزا رو هم میدونن ولی میگن بی اطلاع هستن رئیس چه رئیسی هست که فقط با این روابط عمومیش بلده کوچک ترین کارهاشو بزرگ نشون بده

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این روال بی خیال طی می شد
چرا این موضوع از طریق رییس هیات هندبال شهرستان پیگیری نشده است . عملا با عدم شرکت تیم بافق در مسابقات استان در تمام رده ها سنی خود به خود این مسائل حل میشه چرا که به غیر از یزد و بافق تیم دیگری در این مسابقات شرکت نمیکنند ( با توجه به نتایج مسابقات که یکبار یزد اوله ، یکبار بافق )

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این که چیزی نسیت خیلی از مسولان رده بالای شهرستان هم در جواب هر سوالی گفتن و میگن که بی اطلاع هستن؟؟؟!!

صادق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ناصری مربی کشتی ما بود در مسابقات استانی که در یزد برگزارشد یزدی ها آقای ناصری با مشت و لگد و سیلی کتک زدند هیچکس پیگیری نکرد