تقدیر و تشکر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از کارگران،مردم و مسئولان بافق

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
یکشنبه - ۲ دی ۱۳۹۷
تقدیر و تشکر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از کارگران،مردم و مسئولان بافق

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با صدور پیامی از اقشار کارگران شریف شرکت،مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان برای حضور در مراسم اسقبال وی و حمایت و همراهی آنان قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با صدور پیامی از اقشار کارگران شریف شرکت،مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان برای حضور در مراسم اسقبال وی و حمایت و همراهی آنان قدردانی کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی از حمایت های پرسنل شرکت، مردم ولایتمدار و مسئولان شهرستان و حضور باشکوه آنان تشکر و قدردانی کرد.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

صدای قدم هایتان در کوچه های سرد زمستان،طنین انداز وحدت و انسجام بود و هوای شهرمان را بهاری نمود. سیاهی بر ذغال ماند و مردمان بافق اثبات کردند که تا آخرین لحظه بر عهد و پیمان خود خواهند ماند.

خدمتگزار شما هرگز توقع این همه لطف را نداشت و خود را شایسته استقبالی چنین پرشور از سوی همه اقشار کارگران شریف شرکت سنگ آهن و مردم بزرگوار بافق نمی دانست، اما حضور گرمتان من را برای خدمت به شما بزرگواران بیش از پیش مصمم نمود. قدردان قدم های گرم و پر مهرتان هستم و دست های پینه بسته تک تک شما کارگران زحمتکش مجموعه را می بوسم.

بنده خود را خدمتگذار کوچک مردم شریف بافق،کارگران و پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی می دانم و رضایت به برگزاری مراسم استقبال یا مرسم مشابه آن را نداشتم و همانطور که تنها آمده و بعد در تنهایی رفتم، خواهان آن بودم تا در سکوت به کار بازگردم اما به اصرار اعضای شورای اسلامی کارگران شرکت سنگ آهن و شرکت های پیمانکار به حداقل رضایت دادم .

بر خود واجب می دانم از همه مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه محترم بافق، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور تشکر نمایم و نیز از همراهی فرمانده عزیزم و یادگار دوران دفاع مقدس سردار حاج محمد رضا دهستانی،خانواده معظم شهداء، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، بسیجیان جان برکف، بانوان و آحاد مردم ولایتمدار شهرستان تشکر و قدردانی نموده و در مقابل عظمتشان سر تعظیم فرود می آورم.

فرزند شما مردم بافق و خدمتگذار پرسنل شریف شرکت سنگ آهن بافق
علی اکبر رحیمی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر ایستادنت دکتر

درود بر استقامت و صداقت و پایداری و از همه مهمتر روحیه عدالت طلبی شما

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۷:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم در ظل عنایات باری تعالی و مسئولین، در بازپسگیری معادن آهن از دست رفته موفق باشید.

حسین علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۸:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رحیمی امیدوارم همانگونه که گفتید فرزند مردم بافق باشید و شرکت سنگ آهن را بگونه ای مدیریت کنید که برکت آن به همه مردم بافق برسد نه مانند مدیران قبل که از این معدن فقط گرونی و تبعیضش سهم مردم بافق شده بود ، شما که درد مردم را مطمئنا میدونید امیدوارم در حل این معضل قدم موثر و ارزشمندی بردارید تا دعای همه مردم بافق بدرقه راهتان باشد

صادق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خب خدا رو شکر که برگشت. امیدواریم موفق باشه و بتونه از حق کارگران در برابر این شرکت های پیمانکار قدرتمند دفاع کنه

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر خیلی برای برگشتنتون دعا کردیم ایشالله بتونید حقوق از دست رفته کارگرا و شهرستان رو برگردونید

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وارزوی موفقیت به جناب عالی عوامل زحمت کشی که تلاش کردند شما بازبه خانه خود برگردید۰ان شاء الله بتونیم زیرسایه پروردگار وشما مدیرعامل عدالت خیز حق خود وشهرستان را بگیریم ضمن خسته نباشید ودست مریزابه خدمت گذاران وزحمت کشان سابق۰به امید موفقیت شما مدیرعامل مردمی وعدالت خیز۰یاعلی مدد۰صل علی محمد بوی رجایی امد۰صل علی محمد مدیرلایق امد۰یاحق🤲🙏❤

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۲:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.اگراین.اتفاق.واینهمه.وحدت.وهمدلی.نمیشد.من.از…خداوشهدا.شک.میکردم.اینها.همش.کارخدا.وشهداودعای.پدرومادرو.برادرشهیدش.بود.