گفتگو با سه نوجوان برتر فوتبالی شهرستان

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲ دی ۱۳۹۷
گفتگو با سه نوجوان برتر فوتبالی شهرستان

محمد صادق تفکری، یاسین فتاحی و ابوالفضل کریمی سه بازیکنی هستند که توانسته اند با عزم راسخ پله های ترقی را در رشته ورزشی فوتبال طی کنند و اکنون در استان حرفها برای گفتن داشته باشند.

IMG_20181223_180637_904

محمد صادق تفکری، یاسین فتاحی و ابوالفضل کریمی بازیکنی هستند که توانسته اند با عزم راسخ پله های ترقی را در رشته ورزشی فوتبال طی کنند و اکنون در استان حرفها برای گفتن داشته باشند.

خبرنگار “بافق فردا” به منظور آشنایی و معرفی آنان به شهرستان با هماهنگی آقای فتاحی یکی از پیسشکسوتان فوتبالی گفتگویی خودمانی در محل آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) با آنان انجام داد.

IMG_20181223_180635_399

محمد صادق تفکری به نمایندگی از آنها در این گفتگو شرکت کرد و چنین گفت: فوتبال را نزد اساتیدی همچون علی امینی، احسان توکلی، طباطبایی خطیب،مسلمان و بوئی آباد فرا گرفتیم در این مدت زمان مقام های ارزنده ای مانند قهرمانی و نایب قهرمان استان و… را کسب کردیم.

IMG_20181223_180633_789

وی افزود: با کمک و حمایت آقای فتاحی در تیم فولاد یزد که در بالاترین سطح فوتبال کشور یعنی لیگ برتر حضور دارد ، تست داده و مورد پذیرش قرار گرفتیم.

IMG_20181223_180631_339

تفکری با بیان اینکه طول هفته باید بر سر تمرین (در یزد)حاضر شویم تصریح کرد:انتظارمان حمایت بیشتر مسوولین است.

IMG_20181223_180628_729

ورزشکار بافقی با اشاره به حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در روز مسابقه با گل گهر سیرجان خاطر نشان کرد:حضور وی باعث دلگرمی ما شد.

وی ادامه داد: چنانچه حمایت مسوولین شهرستان بیش از پیش افزایش یابد قول می دهیم با تلاش و فراهم کردن زمینه زحمات آنان را جبران کنیم.

IMG_20181223_180626_758

تفکری که به اردوی انتخاب ملی هم راه یافته است در ادامه این گفتگو ضمن تقدیر از تلاش های خانواده هایشان عنوان کرد: کاش به استعدادهای بافق بها بیشتر داده شود‌.

بازیکن فوتبال با بیان اینکه در سال گذشته نیز سه نفر از بازیکنان تیم فولاد یزد در لیگ برتر کشور بافقی بودند گفت: قطعا سرمایه گذاری بر روی نسل جوان پاسخ می دهد چرا که نمونه بارز آن همانند طباطبایی، باباییان و آیت محمدی مشخص است آنها در رده بزرگتر و پیشرفته تر در حال تمرین هستند.

تفکری ضمن تشکر از آقای فتاحی یار همیشگی و دلسوز آنان عنوان کرد: امیدوارم روزی برسد که تمامی زحمات وی را پاسخ دهیم و به قله های پیشرفت دست یابیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
فرشته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عالی

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاالله موفق ومویدباشید.

هاشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۹:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک به این نوجوانان عزیز این استعدادهاثابت میکنندکه اعتبارورزشی مجموعه سنگ آهن بایدبرای بچه های بافق هزینه شودنه تیمهایی که ازبازیکنان غیربومی استفاده میکنندتیم لیگ ۳امسال تواناییهای بچه های بافق رابه همه اثبات کردونشان داد۱۰۰۰تومن هزینه برای بازیکن بافقی بهتراز۱میلیون تومن هزینه برای بازیکن غیربومی است چراکه غیرت وتعصب بچه بافقی سرآمداست .این مطلب رانوشتم تامدیرعامل جدیدسنگ آهن مدنظرقراردهدوجوانان بافقی رادرعرصه ورزش همراهی نماید

عمورضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به محمد صادق