کاهش تلفات جاده‌ای، از مهم‌ترین دستاوردهای ما در سال جاری است!!!

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۷

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تأکید بر اینکه پروژه‌های راه و حمل‌ونقل پروژه‌هایی زمان‌بر و هزینه‌بر هستند، گفت: یکی از دستاوردهای ما در ۹ ماه ابتدای سال ۹۷، کاهش تلفات جاده‌ای بوده است.

محسن صادقیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به اقدامات حوزه عمرانی استان از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: خوشبختانه در سال جاری شرایط ما در بودجه در حوزه راه و اعتبارات ملی نسبت به سال گذشته بهتر و مناسبت‌تر خواهد بود؛ چنانچه در حوزه راه‌های روستایی و راه‌های اصلی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: یکی از پروژه‌های مهم پروژه یزد بافق است که تلاش همه دوستان راه و شهرسازی این است که این پروژه تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد؛ همچنین در راستای پروژه زارچ اشکذر نیز پیگیر‌ی‌های لازم صورت گرفته تا این مهم نیز در ماه‌های اخیر به بهره‌برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه طبق گزارش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد، در حوزه راهداری ۱۲ پروژه با ۶۱ کیلومتر و ۱۱ میلیارد تومان تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: درمجموع چهار هزار و ۶۸۸ کیلومتر راه آسفالته در استان وجود دارد. درواقع اگر آزادراه نیز ردیف اعتباری‌اش در بودجه ۹۸ درج شود، ما در حوزه راه وضعیت بسیاری خوبی داریم.

صادقیان با اشاره به اینکه فرودگاه یزد به‌عنوان یکی از مبادی وردی گردشگر و مسافر داخلی و خارجی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: در حوزه فرودگاه نیز با پیگیری‌های صورت گرفته قرار بر این شده تا ترمینال خارجی فرودگاه یزد در بازه زمانی دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه پروژه‌های راه و حمل‌ونقل پروژه‌هایی زمان‌بر و هزینه‌بر هستند، خاطرنشان کرد: ما انتظار نداریم یک پروژه چند کیلومتری به‌سادگی طی چند ماه به بهره‌برداری برسد؛ چراکه ذات این پروژه‌ها زمان‌بر بودن و هزینه‌بر بودن است.

وی در ادامه بیان داشت: در حوزه راه‌آهن هم با پیگیری‌های انجام شده، راه‌آهن بافق زرین‌شهر و همچنین راه‌آهن یزد شیراز با تأمین اعتبار می‌توانند در حوزه استان یزد پیشرفت خوبی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه در حوزه شرکت ساخت نیز ما ۲۶۰ کیلومتر پروژه راه در دست اقدام داریم، عنوان کرد: در حال حاضر ۴۸۴ کیلومتر آزادراه در دست پیگیری و ۲۷۴ کیلومتر راه‌آهن نیز در دست پیگیری است که از این مقدار ۳۸ کیلومتر از راه‌های اردکان، تفت و هرات می‌تواند تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد و راه‌آهن یزد اقلید نیز ۳۰ کیلومتر آن ریل‌گذاری خواهد شد که می‌تواند مورداستفاده قرار بگیرد.

صادقیان در پایان تأکید کرد: یکی از دستاوردهای ما در ۹ ماه ابتدای سال ۹۷، کاهش تلفات جاده‌ای بوده است؛ چنانچه در حوزه‌های درون‌شهری و برون‌شهری توانسته‌ایم رتبه خوبی در کاهش تلفات جاده‌ای داشته باشیم.

فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
قلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من که در این جاده بافق چیزی از کاهش تلفات ندیده ام

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حتمن منظور کاهش تلفات در کشورهای دیگه بوده

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۷:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. استان یزد فعلا بی درپیکراست نه استاندار دارد نه فرماندار دارد نه شهرداردارد این رتبه های خوب استان یزد است یا میگویند بزرگترین حوزه انتخابیه کشور که این همه مایه خجالت است نه افتخار ، گویا مسوولین راه وشهرسازی یا خوابند یا خودشون را به خواب زده اند دیروز دوباره درتصادف درابتدای جاده دو طرفه بسمت بافق دونفر کشته شدند که آقای مسؤول راه وشهرسازی تصورکن که ازخانواده خودتان بوده اند آیا چنین خبری اگر میشنیدی. بیتفاوت بودی ، شما آقای نقصان محمدی باید پاسخگوباشی خوابی وَیَا با بافق مشکل دارید آقای دکتر این مردم بیگناه چه تقصیری دارند تا کی باید دراین جاده عزیزانشان را بخاطر سهل انگار ی شما مسؤول از دست بدهند چرا وقت نمیگذارید تا جاده به سرانجام برسد آیا اگر یکی دیگر از شهرستانها هم بود شما اینقدر بی تفاوت بودی .آقای دکتر ماندگار نیستی اما کاری بکن ماندگار شوی تا بحال که غافل بودی امیدوارم کمی بخود بیایی ومردم بافق وبهاباد را از این همه تصادف وکشته نجات دهی به امید إتمام جاده بافق یزد این راهم عرض کنم که همان یک جاده قدیمی هم بیست سال طول کشید تا تمام شد

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بهتره این جاده رو تمومش نکنی . آخه تموم که شد دیگه چیزی برای افتتاح کردن نداری . به فکر سال دیگه تون هم باش . ب قول قدیمیا اسستخون لای زخم نگه دار

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیشنهاد میشود اگه جاده زودتر تموم میشه اقدام کنن .ماقبول داریم که در زمان این دولت و در زمان جمهوری اسلامی تکمیل شده خواهشا اگه یه روز هم مونده به دهه فجر تکمیل شد افتتاحش کنید جان مردم مهمترین نعمتی است که خدا عطا فرموده..

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۶:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای صادقیان عزیز چطورانتظارندارید که پروژه چند گیلومتری طی چند ماه وبسادگی انجام شود . شمابفرمایید که چرا سی سال مجموعا طول کشیده و جاده بافق تاکنون هم تموم نشده آیا انتظار داری که این جوانان ودلاوران این مرزو بوم هرروز وهرماه باید براحتی دراین جاده کشته شوند . تاکی عزیزانشون رو در این جاده ازدست بدهند چرا شما بی توجهید به این جاده ومردم .چرا پیگیر نیستی اقای صادقیان .