جلسه هماهنگی هفتمین دوره طرح ملی دادرس در مدارس بافق برگزار شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۷

جلسه مشترک هماهنگی طرح ملی دادرس با حضور مسئولین هلال احمر و آموزش و پرورش شهرستان بافق برگزار شد .
محمدرضا فتاحی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بافق اظهار داشت : جلسه هماهنگی هفتمین دوره طرح ملی دادرس که با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر ،مدیریت آموزش و پرورش ،کارشناس جوانان هلال احمر و کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و مدیران مجری طرح دادرس شهرستان بافق برگزار که نکات مهم دستورالعمل هفتمین دوره اجرای طرح ملی دادرس تشریح و تبیین و در خصوص نظرات و تجربیات سال های گذشته تبادل نظر و بر بهتر برگزار شدن آن تاکید شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت : طرح ملی دادرس امسال نیز در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در پایه ی هشتم مدارس مجری طرح دادرس شهرستان بافق (شهیداکبریان،مناجات،صدرا،توحید،رضوان وحضرت زینب(س) )  به منظور ایجاد روحیه تیمی و همدلی ،افزایش سلامت روحی و جسمی نسل جوان و ارتقاء سطح اگاهی و ایمنی خانواده ها و جامعه اجرا خواهد شد .

فتاحی بافقی افزود : به این دانش آموزان در قالب تیم های ۱۴ نفره مفاهیم کمک های اولیه و  امدادی توسط مربیان هلال احمر بافق آموزش داده و در اواسط اسفند ماه مرحله مدرسه ای و شهرستانی  مسابقات به صورت کتبی و عملی برگزار و تیم برتر مدارس دخترانه و پسرانه  جهت شرکت در مسابقات استانی  به استان معرفی می شوند.

وی خاطرنشان کرد : در ادامه جلسه در خصوص طرح پای درس ماه آموزش کمک های اولیه(ویژه مربیان کانون دانش آموزی و کانون غنچه های هلال) مقرر گردید از علاقمندان به شرکت در این کلاس ها ثبت نام بعمل آید.

شایان ذکر است در پایان حکم ارسالی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در خصوص انتصاب دانش آموز مدرسه مهدیه سرکارخانم مطهره حاج محمدی به عنوان عضو شورای مرکزی کانون های دانش آموزی شرق و جنوب شرق کشور به همراه هدیه ای به وی اهداء گردید .

۱۸۳۶۱

۱۸۳۶۴


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۲
برچسب ها: