افتتاح نمایشگاه کتاب در چله انقلاب

دسته: کتاب
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۷
افتتاح نمایشگاه کتاب در چله انقلاب

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق صبح امروز با حضور رییس شورای شهر،معاون فرماندار و رییس اداره ارشاد نمایشگاه کتاب به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در امامزاده عبدالله بافق گشایش یافت.

IMG_20190106_181228_982

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق صبح امروز با حضور رییس شورای شهر،معاون فرماندار ورییس اداره ارشاد نمایشگاه کتاب به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در امامزاده عبدالله بافق گشایش یافت.

رییس اداره ارشاد در حاشیه مراسم ضمن اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی عنوان کرد: نمایشگاه کتاب یکی از برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب است که با همکاری آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع)، اداره ارشاد و شورای هماهنگی تبلیغات توسط انتشارات حباب در چله انقلاب که از ۱۸دی تا۲۲ بهمن نامگذاری شده برپا شده است.

IMG_20190106_181225_374

وی با توجه به اهمیت کتاب اظهار داشت انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل انقلاب فرهنگی است و جامعه برای پیشرفت نیاز به آگاهی و دانش دارد و کتاب در این زمینه نقش موثری را ایفا می کند.

لازم به ذکر است: این نمایشگاه تا ۱۰بهمن از ساعت ۹تا ۱۳ وعصرها از ساعت ۱۷تا ۲۲برای بازدید عموم برپاست و آثار ارائه شده تا ۴۰درصد تخفیف در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۱
برچسب ها: