دستگیری متخلف شکار و صید در شهرستان بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - 17 دی 1397
دستگیری متخلف شکار و صید در شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی اداره محیط زیست شهرستان بافق؛ سید جلال موسوی ضمن اعلام دستگیری دو متخلف شکار و صید گفت: يگان حفاظت نيروي انتظامي بافق به يك دستگاه خودرو پژو در شهر بافق مشكوك و بعد از بازرسي خودرو موفق به کشف مقداري گوشت شكار می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره محیط زیست شهرستان بافق؛ سید جلال موسوی ضمن اعلام دستگیری دو متخلف شکار و صید گفت: یگان حفاظت نیروی انتظامی بافق به یک دستگاه خودرو پژو در شهر بافق مشکوک و بعد از بازرسی خودرو موفق به کشف مقداری گوشت شکار می شوند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست بافق افزود: با مجوز مراجع قضایی در حین بازرسی از منزل یکی از متخلفین مقدار دیگری گوشت شکار بدست آمد که شواهد حاکی از آثار دو راس کل وحشی بود و متهمان بنا به دستور مقام قضایی در حال حاضر به زندان مرکزی یزد معرفی و نامبردگان به اتهام شکار دو راس کل وحشی تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند.

وی خاطرنشان نمود: با بررسی های انجام شده مشخص گردید که یکی از متخلفین جزو شکارچیان با سابقه بوده و اداره کل حفاظت محیط زیست یزد طی سال های اخیر تلاش مبنی بر دستگیری وی داشته است که دست تقدیر وی را در دام مامورین قانون انداخت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 18 دی 1397 - 10:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا را شکر که گیر افتادند. ای کاش کاری به سرشان بیاوردند تا دیگه این جور غلطهایی نکنند. چرخه طبیعت باید با خود حیوانات تنظیم شود. نه تله وتیر.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 19 دی 1397 - 12:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا برین گمشین با این کار وکردارتون..خود بچه های محیط زیست غیر قانونی موتور قاچاق سوار میشن و کل طبیعت رو از بین بردن و خودشون همه ی کل ها رو شکار می کنن…….ولی وقتی به مردم عادی میرسن زندانیشون میکنن…..لعنت بر محیط بانان بی غیرت