بسیاری از مشکلات کشور با برنامه‌ریزی دقیق برطرف می‌شود

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۷

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور با برنامه‌ریزی دقیق برطرف می‌شود گفت: خصوصی‌سازی و نظارت بر روند آن جدی‌تر دنبال شود.

محمدرضا صباغیان صبح امروز در نشست مجمع نمایندگان استان یزد که با موضوع بررسی بودجه‌ها و وضعیت مرتبط با جامعه کارگری و کارفرمایی استان یزد برگزار شد اظهار داشت: در همین شرایط سخت کشور می‌توانیم فرصت‌های بسیار خوبی ایجاد کنیم

وی با بیان اینکه اگر ما یک برنامه‌ای داشته باشیم، مطمئنا بعد از مدتی نتیجه می‌گیریم عنوان کرد: بحث بی پولی را همه ما می‌دانیم و وزرا هم این مباحث را مطرح می‌کنند پس شورای استانی چه مبحث جدیدی دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با طرح این سئوال که دستگاه‌ها برای درآمدهای اختصاصی و کوچک‌سازی دستگاه چه اقدامی انجام داده‌اند گفت: حداقل دستگاه‌ها بیان کنند که در زمینه واگذاری به بخش خصوصی چه اقدامی انجام داده‌اند.

صباغیان افزود: اگر این چنین اقدامات به درستی انجام شود مطمئنا در کشور ما منابع و درآمدهای قابل توجهی هستند که می‌توان به وسیله این منابع مشکلات را به درستی برطرف کرد.

وی با تاکید بر اینکه فکر می‌کنم در این زمینه کار به درستی انجام نمی‌شود و برنامه‌ریزی صورت نمی‌گیرد عنوان کرد: تنها چیزی که می‌تواند بخش خصوصی را فعال کند و رضایت مردم را هم جلب کند نظارت دقیق است.

نماینده مردم بهاباد، بافق، ابرکوه، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه داشت این است که سیاست‌های تشویقی و تنبیهی وجود داشته باشد و بعد از مدت‌ها به این وسیله و با مباحثی که مطرح شد می‌توان همه چیز را روی ریل انداخت.

صباغیان گفت: این که به نگاه به بالا داشته باشیم تا بودجه برسد در شرایط فعلی کشور قطعا نمی‌تواند مشکلی را برطرف کند و حتما باید هر یک از ما باید سعی کنیم خودمان راهی برای رفع مشکلات ایجاد کنیم.

تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۸
برچسب ها: