فرماندار شهرستان بافق تاکید کرد:مسوولین برای رفع مشکلات محرومین تلاش کنند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
مسوولین برای رفع مشکلات محرومین تلاش کنند

فرماندار بافق بر رفع مشکلات محرومین و اقشار ضعیف جامعه تاکید کرد.

فرماندار بافق بر رفع مشکلات محرومین و اقشار ضعیف جامعه تاکید کرد.

محمد زاده رحمانی در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بافق که با حضور امام جمعه و مسوولین شهرستان در محل سالن اجلاس آیت الله شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد اظهار داشت:بازدید از منازل محرومین و شناسایی فرزندان با استعداد آنان سرلوحه کار مسوولین قرار گیرد.

وی افزود: در این ایام بهترین برنامه سرکشی از منازل محرومین است.

فرماندار بافق با بیان اینکه نعمت مردمداری شامل همه نمی شود عنوان کرد:با کمک شرکت های مشغول بکار در شهرستان برای برطرف کردن مشکلات قشر مستمند جامعه تلاش کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ادارات در دهه فجر تمامی فعالیت های خود را مستندسازی نمایند تصریح کرد: به معنای واقعی کلمه کشور به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

زاده رحمانی با بیان اینکه دولت خود را موظف به رفع نیازهای مردم جامعه می داند خاطر نشان کرد: در مبحث آبررسانی،گازرسانی و درمان اقدامات قابل توجه ای صورت گرفته است.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه برای اجرا طرح گازرسانی در سال گذشته به منطقه سبزدشت برای هر علمک در ۱۷ روستا ۹۶ میلیون هزینه شده است گفت: کشور بر مبنای عقلانی در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم می کوشد.

وی به موضوع توسعه اینترنت نیز اشاره ای کرد و افزود: آخرین نسل اینترنت که با پایتخت کشور برابری می کند در بافق راه اندازی شده است.

زاده رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر تمام روستاها با سکنه کم نیز از نعمت برق برخوردار هستند بیان کرد:اعزام بیماران با بالگرد و اورژانس هوایی هزینه ی بالایی را دارد اما با توجه به وضعیت کنونی کشور این مبحث در حال انجام است.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان با اشاره به اینکه ۵ و نیم کیلومتر جاده نوق بافق در حال قیرپاشی است افزود: مبحث امنیت که با تلاش دستگاه امنیت، اطلاعاتی و همکاری مردم در کشور برقرار شده نعمت بسیار مهمی می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي اصغر رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۳:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت جانانه به فرماندارعزیزمان وتبریک دهه مبارک فجر ودستمریزاد به همه ی کسانی که درراه پیشرفت وتوسعه وآبادانی این دیار ورفاه مردم این سرزمین تلاش میکنند بویژه تلاش بی وقفه تمام نیروهای امنیتی نظامی وانتظامی که خواب راازچشمان خوددورکرده وبرای راحتی وآسایش ما سختیهای فراوان رامتحمل شده وامنیت را برای ما به ارمغان آورده اند آرزوی تندرستی سلامتی وطول عمر باعزت وبابرکت برای این عزیزان گمنام وبی ادعا ازخداوند منان خواهانیم موفقیت وسربلندی شما دلسوزان که همان موفقیت وسربلندی ایران عزیزاست را ازخداوند متعال خواهانیم موفق وپیروزباشید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۷:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه تلاش می کردند که روز به روز فربه تر نمی شدند….