فرماندار بافق در جلسه کمیته مناسب سازی گفت:اتوبانک ویژه معلولان در بافق ایجاد می شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
اتوبانک ویژه معلولان در بافق ایجاد می شود

زاده رحمانی در جلسه کمیته مناسب سازی گفت: پیگیر هستیم با تعیین مکان از سوی جامعه معلولین یک اتو بانک در شهرستان جهت استفاده معلولان ایجاد شود.

IMG_20190131_191726_303IMG_20190131_191723_597IMG_20190131_191721_673IMG_20190131_191718_124

زاده رحمانی در جلسه کمیته مناسب سازی گفت: پیگیر هستیم با تعیین مکان از سوی جامعه معلولین یک اتو بانک در شهرستان جهت استفاده معلولان ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ جلسه کمیته هماهنگی و پیگیری امور مناسب سازی و شورای ساماندهی امور سالمندان با حضور فرماندار بافق، بخشدارمرکزی، رییس اداره بهزیستی و جمعی از روسای ادارات و اعضای این کمیته در محل اداره بهزیستی برگزار شد.
فرماندار بافق در این نشست با تاکید بر اهمیت اجرایی شدن مصوبات جلسات گفت: خوشبختانه بخش زیادی از مصوبات جلسات قبل کمیته مناسب سازی و شورای ساماندهی سالمندان اجرایی و عملیاتی شده است.
محمد زاده رحمانی افزود: با توجه به ضرورت بحث مناسب سازی اماکن و معابر و اهتمام جدی مسئولان به این مقوله این موضوع به یک ارزش در جامعه تبدیل شده است.
وی همچنین در ادامه به برخی از مساعدت ها و اقدامات صورت گرفته جهت کاهش مسائل و مشکلات معلولان شهرستان اشاره کرد و عنوان داشت: پیگیر هستیم با تعیین مکان از سوی جامعه معلولین و با مساعدت و حمایت فرمانداری یک اتو بانک در شهرستان جهت استفاده معلولان ایجاد شود.
زاده رحمانی در پایان از شاهپورزاده مسئول جامعه معلولین شهرستان بخاطر پیگیری های مستمر برای رفع مشکلات معلولین بصورت ویژه تقدیر کرد.
گفتنی است اتوبانک یا خودروپرداز (drive up ATM) نوعی از دستگاه‌های خودپرداز است که کاربر برای انجام امور بانکی از طریق دستگاه خودپرداز، نیازی به پیاده شدن از خودرو یا وسیله نقلیه ندارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۱
برچسب ها: