دریاچه تفریحی تفرجگاه آبشار بافق آماده بهره برداری شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
دریاچه تفریحی تفرجگاه آبشار بافق آماده بهره برداری شد

شهردار بافق گفت: بهره برداری از دریاچه مصنوعی پارک آبشار بافق دهه مبارکه فجر آغاز می شود.

DCIM100MEDIADJI_0022.JPG

DCIM100MEDIADJI_0022.JPG

IMG_20190206_142218_543
شهردار بافق گفت: بهره برداری از دریاچه مصنوعی پارک آبشار بافق دهه مبارکه فجر آغاز می شود.
سیدعلی نوروززاده افزود: خاکبرداری و تسطیح، شفته ریزی کف، ساخت دیوار های سنگی، آرماتور بندی کامل بستر و دیواره، بتن ریزی، شیب بندی و ایجاد تاسیسات از مهمترین عملیات اجرایی این طرح است.
وی تصریح کرد: برای ساخت و تکمیل این دریاچه بیش از ۶٫۵ میلیارد ریال از محل اعتبارت شهرداری هزینه شده است.
نوروززاده با اشاره به اینکه در ساخت این دریاچه و فضاسازی اطراف و جزیره های مربوطه حداکثر سازگاری و انطباق با طبیعت انجام شده است خاطر نشان کرد: تکمیل مجموعه آبشار بافق برای بهره مندی شهروندان، تلطیف هوای تفرجگاه و کمک به رونق صنعت گردشگری نقش موثری دارد.
وی همچنین با بیان اینکه تاثیر فضای سبز در تامین آرامش، آسایش، امنیت روحی، ایجاد انگیزه و الهامات فکری و هنری موثر است گفت: توجه به مقوله نگهداری فضای سبز و بوستان ها، اهمیت و مشارکت شهروندان در حفظ اینگونه فضاها را می طلبد.
شهردار بافق نزدیک شدن به روزهای فصل بهار را یاد آور شد و افزود: اساساً در این فصل زمینه برای استفاده از محیط های فضای سبز و پارک ها در شهر بیش از پیش مهیا می شود بنا براین همکاری و مشارکت شهروندان در حفظ و حراست از امکانات و تجهیزات مجموعه پارک آبشار، بوستان و همچنین فضاهای عمومی آن، بسیار لازم و ضروری است.
شایان ذکر است اکو پارک به پارک هایی گفته می شود که در طراحی و ساخت آن استانداری های ویژه ای برای شباهت و سازگاری و حداکثری با طبیعت رعایت شود


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
یکی میگه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۳:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهردار دستتون درد نکنه . مردم دارن تو ترافیک مرکز شهر خصوصا ابتدای خیابون آیت ا… بافقی داغون میشن . برنامه شما برای ساماندهی مرکز شهر چیه ؟ برای زیبا سازی اون چه برنامه ای دارید ؟ طرح های زود بازده درسته که نمودی نداره و زمان بر هست و شما نمیتونید روی اون برای تبلیغات مانور بدین ولی آینده مردم میفهمند که چه ضربه ای خوردن و دعا گوی شما هستند . شما ناخواسته دارید به شهر ضربه میزنید. هرچند که مردم دلخوش این برنامه های واکسنی شما هستند خصوصا در پارک آبشار . هم واکسن نیازه و هم درمان ریشه ای .

جواب یکی میگه عزیز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی یه دونه عزیز میخواهی طرفداراش همون کاری راسرت بیارن که طرفدارهای معاون فرموندار سرقضیه استفاده از ماشین دولتی واسه کارهای شخصی سر اون خبرنگار عزیز آوردن>>>
فعلا که دارن شکلات بهمون میدن و گردنبند از گردنمون در میارن تا بعدا ایندگان قضاوت کنن.