حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اهمیتی دوچندان دارد / ضرورت حضور حداکثری مردم

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

IMG_20190210_130312_517IMG_20190210_130302_667

محمد زاده رحمانی در نشست برنامه ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال که همزمان با آغاز دهه پنجم انقلاب می باشد از اهمیت خاص و ویژه ای نسبت به سال های گذشته برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست برنامه ریزی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در بافق با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از روسای ادارات و نهاد های شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، راهپیمایی خاص و ویژه ای است چرا که دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب از ماه ها قبل اعلام کرده بودند این انقلاب چهلمین سال پیروزی خود را نمی بیند.

محمد زاده رحمانی افزود: لنز دوربین خبرنگاران و رسانه های بیگانه به این راهپیمایی دوخته شده است که امیدواریم با حضور پر شور مردم در راهپیمایی امسال همانند سال های گذشته مشتی به دهان استکبار جهانی باشد.

وی ادامه داد: روسای ادارات و نهاد های شهرستان باید همه تلاش خود را در جهت فراهم آوردن مقدمات حضور حداکثری مردم در این راهپیمایی به کار بگیرند.

امام جمعه بافق نیز در این نشست بر لزوم تبلیغات و فراهم آوردن زمینه جهت حضور حداکثری مردم در این راهپیمایی تاکید کرد.

در این نشست پس از ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات حاضرین مقرر شد مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بافق در روز دوشنبه همزمان با سراسر میهن اسلامی ساعت ۹ صبح از روبروی بسیج تا مسجد جامع این شهرستان برگزار شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها: