نامگذاری بلوار آهن بافق به نام مرحوم دهستانی

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
شنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۱

احداث مرکز درمان تامین اجتماعی توسط یکی از خیرین،نصب تجهیزات آب شیرین کن در مرکز شهر،تکمیل میدان غدیر و بررسی علل توقف احداث پارک بیشه در از مهمترین  موضوعاتی بود که در نشست مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر بافق به آن پرداخته شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ آهن ،در این نشست صبحگاهی که با حضور اعضای شورا و سرپرست فرمانداری بافق در دفتر مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی برگزار شد ،بر وفاق وهمدلی بیشتر توصیه  و بر پرهیز از تشتت آرا در میان مسئولین  شهر  تاکید گردید.

عسکری ،مدیرعامل شرکت با اشاره به این موضوع که یکی از خیرین منطقه  خواهان احداث پلی کلینیک ومرکز درمانی می باشد،خواستار در نظر گرفتن زمینی مناسب توسط مسئولین شهری جهت این موضوع گردید و افزود: یکی از نیازهای شهر بافق وجود محلی مناسب جهت احداث آب شیرین کن در داخل شهراست؛برای تمامی اهالی شهر بافق امکانپذیر نیست که برای مصرف شرب خود آب شیرین از آهنشهر بیاورند . اعضای محترم شورای اسلامی شهر  با همکاری شهردار مکانی رادر  مرکز شهر مشخص کنند تا سریعا با کمک شرکت سنگ آهن تجهیزات دستگاه آب شیرین کن راه اندازی شود و باعث رفاه حال همشهریان باشد.

پس از سخنان مدیر عامل شرکت،محمد رضا طلایی رئیس شورای اسلامی شهر بافق ضمن تشکر وقدردانی از زحمات آقای عسکری،حضور شان در این مدت کوتاه را مایه افتخار برای شهر دانست واز همکاری مجدانه وی در تسریع وراه اندازی پروژه های در دست احداث تشکر نمود.

 طلایی سفر به مشهد مقدس ودیدار با مهندس نوروزی را بسیار  مفید ارزیابی کرده و احداث هتل کارکنان شرکت را کاری بس بزرگ دانست واز خداوند منان آرزوی توفیق برای بانیان  نمود. طلایی گفت: مدیریت شرکت دو مسئله مهم را مطرح نمود که باعث رفاه حال همشهریان خواهد شد. وی خواستار پیگیری و احداث  فرودگاه در شهر بافق شدو افزود: با توجه به اینکه شهر بافق  بر  روی گسل زلزله قراردارد و همچنین ظرفیت مسافری هوایی وشهری ودور بودن شهر از مرکز استان و فرودگاه شهید صدوقی یزد از کلیه عزیزان مسئول خواستار پیگیری این موضوع می باشم.

 رئیس شورای اسلامی شهر بافق درخصوص  پرداخت بدهی شرکت سنگ آهن به شهرداری نیز خواستار پیگیری شد که مقرر گردید از طریق مسئولین ذیربط  و فرمانداری پیگیری شود تا در اسرع وقت  کلیه مطالبات پرداخت شده و  شاهد تسریع در پروژهای عمرانی شهر باشیم .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در بخش پایانی جلسه با تایید  موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد به تکمیل میدان غدیر در آینده ای نزدیک اشاره نمود و اذعان داشت :بلوار آیت ا… میر غنی زاده نیز که از جنب شهرک آهن شهر می گذرد در دستور کار ما قرار دارد که انشاالله بزودی کار احداث آن آغاز خواهد شد.

وی در خصوص تیمداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور،اظهار داشت:هدف از تشکیل تیم فوتبال سنگ آهن ، شکوفایی ورزش بافق است و مادامیکه جوانان بافقی به ورزشگاه آمده و مدتی را به دور از  مسائل و مشکلاتشان  تیم خود را تشویق کنند ؛ ما خوشحالیم. امروز با حضور مربیان مشهوری چون خطیب وفیروزکریمی مطمئن باشید فرزندان بافقی در امر ورزش پیشرفت خواهند نمود .

 عسکری گفت: شرکت سنگ آهن مجدانه پگیر مشکلات  پارک بیشه در بوده و هست.   فضا سازی ، طرح وبرنامه ریزی این پارک انجام پذیرفته ،حتی لوله های آب برای ایجاد آبشار منتقل شده است اما متاسفانه با کم لطفی یکی از پیمانکاران فعلا کار تعطیل شده است و برای شروع مجدد، تلاش بیشتر شما عزیزان را می طلبد. وی در خصوص نامگذاری بلوار آهن به نام مرحوم دهستانی ،گفت: آن مرحوم برای عمران وآبادانی شهر بافق  تلاش بسیار  نمود واین موضوع  کار کوچکی در قبال کارهای مهم وی می باشد ..


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
soheil شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش شهرداری یه چند تا مهندس خبره داشت که وضع شهر را عوض میکردن.همه جا مخروبه و کوچیک و دلگیر به نظر میرسه

111 شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا رحمتش کنه.واقعا حقشه که بلوار آهن به نامش بشه!
یک نصیحت از من بچه به شما مسوولین:
کاری کنید که اگه یکی از بافقیها به جایی رسید و سری توی سرها در آورد دلخوشی داشته باشه برای مردم شهرش خدمت کنه!

بنده خدا شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
اول که نوش دارو بعد از مرگ سهراب؟ چرا آن زمان که آن مرحوم زنده بود کسی سراغی از وی نگرفت؟بازم خدا اموات آقای عسکری را بیا مرزد-دوم این همه پولی که به شهرداری و شورا دادید چی شد؟ نمونه کوچک آسفالت خیابان ها و دو عدد آب نمای سنگی که کاری جز خیس نمودن سنگ فرش های اطرافشون را ندارن-سوم اعضایی شورای شهر یک سری به میبد و شهرستانهای دیگه بزنید آنها که سنگ آهن ندارن ولی شهرشون بهتر از این شهر خداست-به خودتون بیایید

رنجبر شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم فهيم بافق قدر مسئولين ومديران توانمد و دلسوز بافق راكه در سايه سار ولايت در ابادي اين سرزمين كوشا هستند بيشتر بدانند
از اين همه لطف اقاي مهنذس محمد جواد عسكري مدير عامل محترم وخيرمند شركت سنگ اهن مركزي ايران-بافق بي نهايت تشكر
از دلسوزان شوراي شهر هم تشكر
خدا روح اقاي مهندس دهستاني را قرين رحمت و آرامش ابدي قرار دهد كه به غير از اباد گري از اين مرد نديديم

ناشناس یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۷:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کار خوبیه
احسنت

حمید یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۸:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بـا سـلام
من لم یشکر المخلوق …
نامگذاری بلوار آهن به نام دکتر محمد دهستانی ، کوچکترین کاری است که مسئولان در قبال خدمات آن مرحوم می توانند انجام دهند .

ناشناس یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۸:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
خواهشمنم مسولین شهر هر چه سریعتر فکری به حال چاله چوله های شهر بکنند مخصوصا دست گلی که شرکت پیمانکار اداره گاز برامون به یادگار گذاشته
در تایید گفته یکی از همشهریان عزیز به نظرم بافق یکی از زشت ترین شهر های کشور از نظر وضع ظاهری می باشد. همه جا خراب و خروب کوچه ها پر از چاله چوله- هر جا می بینید نخاله ساختمانی ریختند و تا باد کم کم این نخاله ها را جابجا نکند کسی به فکر جمع اوری ان نمی افتاد. یه اهنشهر سالم و زیبا بود که اونم به هانه گاز کندند و خرابش کردند

علیرضا یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۸:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یادش به خیر زمانی که مردم دراسفندماه سال 1389در امامزاده به خاطر احقاق حق خود تجمع کرده بودند استانداری با صورت جلسه فرمایشی کلاه گشادی سر همین آقایان ساده شورا گذاشت حالا هم شک نکنید این خصوصی سازی هیچ منفعتی برای شهرستان ندارد

ناشناس یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام:خداراشکر همه طرح ها(پروژه گاز،دو بانده کردن جاده بافق یزد ،طرح فاضلاب شهری و…) تموم شده وفقط دغدغه فرودگاه داریم.

باقر بی قر دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استمراراین جلسات بسیار خوب وکارگشا خواهد بود با یکدلی و وفاق هر کاری شدنی است

رنجبر بافقي دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بايد دنبال 100 بدويم
شايد به 20 برسيم