پاسخ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق به نظر یکی از خوانندگان بافق فردا

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - 26 بهمن 1397

پس از درج خبری در “بافق فردا” با عنوان: “گزارش عملکرد یکساله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق”، یکی از خوانندگان نظری با این محتوا در ذیل آن درج نمود:”سلام ببخشید می خواین برای خودتون عملکرد بنویسید درست بنویسید ارشاد بافق کتاب نویسنده های بافق را چاپ کرده! اگر همه مواردی که ذکر کردید همین طور است خیلی بد است ما خودمان با هزار بدبختی کتابهایمان را چاپ می کنیم”.

 در احترام به این خواننده محترم”بافق فردا”، روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق پاسخ زیر را ارسال نموده است.

سلام و عرض ادب خدمت نویسنده بزرگوار

لازم به ذکر است که اداره ارشاد کتاب چاپ نمی کند بلکه بعد از چاپ کتاب اگر اثر فاخری باشد تمام یا بخشی از هزینه های آن را پرداخت می کند یا با توجه به ارزش کتاب و در راستای حمایت از نویسنده،تعداد ۱۰۰تا۲۰۰جلد یا بیشتر خریداری می‌کند و این روال همواره وجود داشته است.
ضمنا اگر با دقت متن را خوانده باشید نوشته شده«چاپ ونشر کتاب توسط نویسندگان بافق »نه اداره ارشاد
از طرف دیگر وقتی می گوییم اداره ارشاد مثلا نمایشگاه کتاب یا مد ولباس برگزار کرده،منظور این نیست که خود ارشاد تمام هزینه ها را داده و نمایشگاه را برپا کرده و کارکنان اداره در نمایشگاه کار می کنند بلکه منظور این است که تمام فعالیت های فرهنگی و هنری در حیطه وظایف اداره ارشاد است واز آن ها حمایت می شود و جزو عملکرد اداره ارشاد محسوب می شود.
با آرزوی موفقیت برای همه تلاشگران عرصه فرهنگ وهنر.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بلال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 26 بهمن 1397 - 8:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ارشاد بیچاره چی داره که بودجه داشته باشه. پول یه صندلی نداره. یعنی توی بودجه دیده نشده. بودجه اصلی میلیاردی مال موسسات مذهبی است که چهل ساله کاری کردند مردم از دین هم‌برگشتن.