کارکنان شبکه بهداشت بافق آموزش می بینند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۱
مسئول امداد و نجات هلال احمر بافق گفت: هرچند کارکنان شبکه بهداشت و درمان بافق ، در زمینه های امداد و کمکهای اولیه تبحر دارند ؛ ولی بالاجبار باید در این دوره آموزشی که در هفته آتی برگزار خواهد شرکت شرکت نمایند.

علیرضا رضایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار بافق نیوز گفت: آقای دکتر میرجلیلی با ارسال نامه ای خواستار برگزاری این دوره ، برای تمامی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق شدند که با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد انشاالله در هفته آتی با حضور این عزیزان در محل جمعیت هلال احمر شهرستان دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه برگزار شود.

وی در ادامه افزود: در این دوره که ۳۵ ساعت به طول می انجامد ؛ تمامی کارکنان ، یعنی ۱۲۵ نفر آموزش می بینند و در حال به دنبال مربی مجربی هستیم که از عهده برگزاری این دوره به نحو احسن بر بیاید.

گفتنی است که در لیست اسامی کسانی که باید آموزش ببینند ؛ نام مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق ، مربی دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر ، دکترین تخصصی ، عمومی و همچنین پرستاران و … به چشم می خورد.

شایان ذکر است که این کلاس در حالی باید به مرحله اجرا در بیاید که برای تمامی اعضای این شبکه ، حکم بازآموزی را دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
شاهد پیر چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به خدا اینقدر به 30 سانت کاشی بالای دیوار تا زیر سقف را نچسبید و گیر بدهید .کدام خدا بیامرزی می تواند ارتفاع 2متر و80 به بالا را آلوده کند ؟؟؟؟بروید این مغزها را روی کارهای مهم بهداشتی دیگر صرف کنید .آقای فتاحی عزیزبه قول قدیمی ها لنگ پشه را گرفتی لنگ شتر را رها کردی عزیز دل برادر

بنده خدا چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
جانب شاهد پیر: این مطلب ربطی به آقای فتاحی ندارد – چرا ما مردم چیزی را که به کسی ربطی نداردالکی ربط میدهیم -انصاف داشته باشید