استاندار يزد از پروژه‌هاي عمراني شهرستان مهريز بازديد كرد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۱

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه يزد، “محمد رضا فلاح زاده” روز گذشته به همراه جمعي از مسئولين از نزديك در جريان پيشرفت پروژه‌هاي عمراني و توليدات كارخانجات شهرستان مهريز قرار گرفت.

كارخانه سيمان تجارت مهريز اولين پروژه‌اي بود كه فلاح زاده ازخط توليد و سيلوهاي ذخيره سازي آن بازديد كرد.

اين كارخانه در حال حاضر شرايط  اشتغال 600 نفر را به صورت مستقيم و بيش از دو هزار نفر را به صورت غير مستقيم فراهم كرده است. كارخانه سيمان تجارت با اعتبار 175 ميليارد تومان، روزانه 3200 تن كلينكر توليد مي‌كند.

بازديد از پروژه احداث تقاطع امام علي(ع) برنامه ديگر استاندار در سفر به مهريز بود كه استاندار در بازديد از اين پروژه دستور داد تا جهت احداث اين تقاطع به صورت دو بانده پيگيري و اقدامات لازم انجام پذيرد.

پروژه احداث تقاطع امام علي(ع) در ورودي مهريز با برآورد اعتبار 700 ميليون تومان در حال اجرا مي‌باشد.

فلاح‌زاده همچنين در بازديد از پروژه احداث مجتمع خدماتي رفاهي بين راهي آتنا در راستاي تامين آب مورد نياز اين مكان، دستوراتي را صادر كرد.

16 سوئيت اقامتي در مجتمع خدماتي رفاهي آتنا در زميني به مساحت 10 هكتار با اعتباري معادل 11 ميليارد تومان در شهرستان مهريز در حال احداث است.

كارخانجات توليد كاشي اطلس و مهسرام از ديگر برنامه‌هاي بازديد استاندار يزد در مهريز  بود. كاشي مهسرام با اشتغال 200 نفر، روزانه بين 10 تا 12 هزار متر مربع توليد كاشي دارد كه ميزان صادرات اين كارخانه 30 درصد توليد روزانه مي‌باشد. كاشي اطلس نيز در مهريز روزانه 13 هزار متر مربع كاشي و سراميك توليد مي‌كند.

استاندار يزد در بازديد از كارخانه موكت فيروزه در جريان مسائل و مشكلات اين كارخانه قرار گرفت.

كارخانه موكت فيروزه با توليد روزانه 30 هزار متر مربع و اشتغال 118 نفر توانسته در بين سه توليد كننده برتر موكت در كشور قرار گيرد.

بازديد از تصفيه خانه شهرك صنعتي مهريز يكي ديگر از برنامه‌هاي سفر يكروزه‌ي استاندار يزد به مهريز بود.

فلاح زاده در اين بازديد با توجه به پيشرفت قابل توجه اين پروژه، تلاش و همكاري مسئولين مرتبط را براي راه‌اندازي زود هنگام آن خواستار شد.

تصفيه‌خانه شهرك صنعتي مهريز با ظرفيت تصفيه 11 ليتر بر ثانيه آب در زميني به مساحت 300 هكتار و با اعتبار سه ميليارد و 300 ميليون تومان در حال ساخت مي‌باشد.

استاندار يزد در ادامه سفر به مهريز از پروژه‌هاي مسكن مهر، باغ پهلوان‌پور و همچنين محل احداث مجتمع گلخانه‌اي و مجتمع دامداري بازديد كرد.

عمده مشكلات موجود در راستاي اجراي پروژه‌هاي شهرستان مهريز مسئله تامين آب و سرمايه در گردش بود كه فلاح زاده در راستاي رفع اين مشكلات دستوراتي را صادر كرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي استاندار چرا به بافق سر نمي زنند
چرا مشكلات ما را جو يا نيستند