مسئولان در مسیر پیشرفت اردکان سنگ‌اندازی نکنند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ مهر ۱۳۹۱

خبرگزاری فارس: نماینده اردکان در مجلس با اشاره به اینکه عده‌ای نمی‌توانند مسیر پیشرفت شهرستان‌های استان را فراهم کنند به همین دلیل با تنگ‌نظری به پیشرفت‌های اردکان می‌نگرند، گفت: مسئولان در مسیر پیشرفت اردکان سنگ‌اندازی نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، محمدرضا  تابش در نشست شورای اداری اردکان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، با انتقاد از تنگ‌نظری عده‌ای از پیشرفت‌های اردکان در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: این عده باید به جای سنگ‌اندازی و تنگ‌نظری در مورد پیشرفت‌های اردکان، مسیر پیشرفت در سایر شهرستان‌های استان را فراهم کنند.

وی تاکید کرد: برخی صحبت‌ها در مورد پیشرفت‌هایی که در اردکان صورت گرفته‌، مردم را دلسرد می‌کند و افراد باید به جای این اقدام و زیر سئوال بردن پیشرفت‌های اردکان، در راستای پیشرفت همه نقاط استان تلاش کنند.

تابش با تاکید بر تقویت فرهنگ تلاش، پشتکار، همکاری و تعاون اظهار داشت: مردم و مسئولان اردکان به فکر خلق موقعیت برای ایجاد اشتغال و تامین رفاه مردم بوده‌اند و با طرح‌های خود همواره در راستای سفارشات مقام معظم رهبری حرکت کرده‌اند اما عده‌ای این خلاقیت‌ها را بر نمی‌تابند و به دنبال زیر سؤال بردن آن و سنگ‌اندازی در این مسیر هستند.

وی با اشاره به نمونه‌ای از این خلاقیت‌ها در ایجاد اشتغال و تامین درآمد و ارزش افزوده بیشتری برای مردم اردکان، استان و  کشور افزود: با توجه به سرمایه غنی در بخش معدنی و ظرفیت بالا در عرصه صنایع فولادی در استان و شهرستان، سنگ آهن که متاسفانه در بسیاری از مناطق به صورت خام از استان خارج می‌شد، در یک زنجیره تولید به کنستانتره آهن، سپس گندله، آهن اسفنجی و در نهایت شمش فولادی که  ارزش افزوده حدود 10 برابری نصیب منطقه می‌کند، تبدیل می شود که این همه با استفاده از پتانسیل موجود و با برنامه‌ریزی و تلاش بی‌وقفه و همراهی مردم و مسئولان محقق شده است و اشتغال و ارزش افزوده و ثمرات اقتصادی آن نصیب استان و کشور می‌شود.

وی تاکید کرد: من به عنوان نماینده مردم اردکان و مردم و سایر مسئولان این شهرستان، توسعه همه استان را می‌خواهیم و در این راه بارها و بارها آمادگی برای همکاری خود را اعلام کرده‌ایم اما برخی آقایان، به جای استقبال از این همکاری، مدام در حال ضربه زدن به پیشرفت اردکان هستند.

تابش تصریح کرد: رقابت باید بر سر پیشرفت و خدمت‌رسانی به مردم باشد نه ایجاد منع و محدودیت در راه پیشرفت دیگران بنابراین لازم است برخی آقایان دست از حرف‌های نسنجیده و تنگ‌نظری بردارند و همه با هم در مسیر توسعه استان تلاش کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي تابش بيا يك فولاد هم در بافق راه بيانداز

محمد رضا دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۶:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تابش کی جرات میکنه به اردکان بکه بالای چشمت ابروهه

محسن دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۹:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش همه مسولین مانند اقای تابش دلسوز شهرشان بودند