برخی افراد در کشور همچنان امید دارند مشکلات کشور با آمریکا حل شود

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
برخی افراد در کشور همچنان امید دارند مشکلات کشور با آمریکا حل شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: همچنان افرادی در کشور هستند که امید دارند مشکلات کشور به وسیله آمریکا و اروپا حل شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: همچنان افرادی در کشور هستند که امید دارند مشکلات کشور به وسیله آمریکا و اروپا حل شود.
آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی با اشاره به اینکه رویش‌هایی که در انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته نشان دهنده اصلات آن است اظهار داشت: دشمنان به انحراف در نسل جدید انقلاب برنامه‌ریزی بسیار زیادی انجام داده‌اند اما تمام نسل‌های انقلاب همچنان دشمنان را ناامید کرده و می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه قرار گرفتن ما در چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران، بهترین فرصت برای بازنگری در ارتباط با عملکردمان در چهل سال قبل است خاطرنشان کرد: تمام ارگان‌ها به بررسی دقیق و اساسی در ارتباط با عملکرد خود بپردازند.
امام جمعه یزد تصریح کرد: این محاسبه و بررسی دقیق وظیفه‌ای است که بر دوش همه ما قرار گرفته و باید نسبت به رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتی که در فعالیت‌هایمان داشتیم اقدامات لازم را انجام دهیم.
ناصری یزدی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک مرحله از تحقق ظهور امام زمان(ع) است خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از ارزش‌های اسلامی است و باید از این ارزش‌ها به درستی حراست و محافظت کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان یزد به جنایت‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس و در سوریه و عراق اشاره کرد و افزود: دشمن در سوریه با بدترین وضعیت ممکن فرزندان این انقلاب را به شهادت می‌رساند و سر از تن آنها جدا می‌کرد اما جوانان ایران باز هم در برابر دشمنان ایستادگی کردند تا تروریست‌های کودک‌کش جنایتکار شکست خوردند.
وی افزود: تمام ما نسبت به خون همه این شهیدان که از قبل پیروزی انقلاب تا به امروز برای حراست از ارزش‌های انقلاب به شهادت رسیدند وظیفه داریم و باید به وظیفه خود به درستی عمل کنیم.
امام جمعه یزد به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب هم در این بیانیه تاکید کردند که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب همیشگی است و دلیل این موضوع هم پایه‌های انقلاب است که برگرفته از ارزش‌های اسلامی و قیام امام حسین(ع) است.
ناصری یزدی تاکید کرد: از استاندار یزد و فرماندار ابرکوه می‌خواهم که به همه مسئولان و کارکنان ادارات وظیفه کنند که این بیانیه را به دقت مورد مطالعه قرار دهند و در تمام فعالیت‌های پیش روی خود این بیانیه را نقشه راه خود قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد بر ضرورت وجود نشاط در جامعه تاکید کرد و افزود: نشاط باید در جامعه وجود داشته باشد و زمینه‌های آن هم فراهم شود اما این موضوع نباید به بهانه‌ای برای شادی‌های نادرست و حرام در جامعه تبدیل شود.
وی ادامه داد: برخی به دنبال این هستند که با ایجاد بهانه در ارتباط با نبود نشاط در جامعه، شادی‌های نادرست را در جامعه ترویج کنند و به این وسیله به کسب درآمد بپردازند.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مسائلی که باید به آن توجه لازم صورت پذیرد، بحث کادرسازی نیروهای متخصص و انقلابی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد و در تمام عرصه‌ها، اقدام به کادرسازی شود.
ناصری یزدی به امدادهای بسیار زیاد خداوند در طول چهل سال انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: خداوند متعال در قرآن کریم فرموده که من کمکتان می‌کنم و از صدر اسلام تاکنون هم امدادهای الهی به مسلمانان بسیار زیاد بوده ولی متاسفانه همچنان بسیاری به این موضوع باور و ایمان ندارند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه برخی همچنان به آمریکا و اروپا امید بسته‌اند گفت: یک زمان انسان به سمت مشارکت و همکاری با دیگر کشورها می‌رود و این موضوع خوب است و امام و رهبری هم فرمودند که ما با تمام دنیا تعامل داریم ولی این که به آنها امید برای رفع مشکلاتمان داشته باشیم شکر و کفران نعمت است.
حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه هم در این نشست اظهار داشت: شهرستان ابرکوه تمام زوایا و روزنه‌های امید را به لطف خداوند دارد.
وی خاطرنشان کرد: این شهرستان آینده‌ای موفق و پرتلاش را در پیش رو دارد و مدیرانی پا به کار، مردمی صبور و کوشا و مسئولانی پر تلاش در این شهرستان در حال فعالیت است و همه این موارد مولفه‌هایی برای رقم خوردن موفقیت برای این شهرستان است.
حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن ابرکوه هم در این نشست اظهار داشت: برخی افراد در این شرایط اقتصادی به دنبال به هم زدن اوضاع بازار هستند.
وی تصریح کرد: در این شرایط اقتصادی لازم است با چنین افرادی با جدیت و قاطعیت برخورد شود و نگذاریم که سودجویی چنین اشخاصی زمینه‌ای برای افزایش مشکلات مردم را فراهم کند.
انتهای پیام/

IMG_20190315_123826_253IMG_20190315_123821_806


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۰
برچسب ها: