چرا زاده رحمانی فرماندار برتر استان شناخته شد؟

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

در چند روز گذشته خبری مبنی بر صدرنشینی زاده رحمانی در بین فرمانداران استان در سایت خبری تحلیلی ” بافق فردا” منتشر شد.

برای اطلاع از چگونگی این انتخاب مصاحبه اختصاصی با وی ترتیب داده شد.

زاده رحمانی در پاسخ به اینکه ملاک برگزیده جنابعالی در بین فرمانداران استان چه بوده است گفت: یکسری شاخص ها در حوزه ها و بخش های مختلف تعریف گردیده به نحوی که تمام آنها متریک و قابل اندازه گیری و تجزیه و تحلیل است.

وی با بیان به اینکه از جمله این حوزه ها، می توان به توجه به اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری، حقوق شهروندی و ارتباط با مردم، توسعه نیروی انسانی، امنیتی، سلامت اداری، کاهش بوروکراسی اداری، برنامه محور بودن، توجه به سند توسعه و پیشبرد آن، حوزه های عمران شهری و روستایی، صنعت حمل و نقل و ترافیک و … اشاره کرد یادآور شد: در مجموع می توان گفت تمامی ابعاد یک شهرستان را در بر می گیرد.

فرماندار بافق افزود:کارشناسان دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری به دقت عملکرد فرمانداری ها را در این زمینه مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار می دهند و بعد از چند مرحله بررسی و نمره دادن، نتیجه را به وزارت کشور اعلام می کنند.

وی با اشاره به اینکه گروهی از مدیران و کارشناسان با تجربه وزارت کشور نیز این شاخص ها را در بخش های عمومی و اقتصادی مورد بررسی و ارزیابی قرار داده تصریح کرد: و پس از طرح در کمیته های مختلف نتیجه را به استانداری اعلام می کنند که بر اساس نتیجه اعلام شده توسط رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارتخانه، فرمانداری بافق در استان یزد رتبه اول عملکرد را به خود اختصاص داده است.

زاده رحمانی ادامه داد:اینجانب این نتیجه را مدیون تلاش و زحمات همکارانم در فرمانداری و تلاش و تحرک مدیران ادارات و نهادها شهرستان و حمایت امام جمعه عزیز و نماینده دلسوز شهرستان و از مهمتر مطالبه گری مردم و اصحاب رسانه دانسته و خوشحالم برای یک مرتبه هم که شده بافق در جایگاهی نزدیک به جایگاه واقعی خود ظاهر شده و امیدوارم همچنان با قوت و انگیزه در تمام بخش ها جلو برود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
پشیمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حقش بود

ahmad این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام . خدا قوت جناب فرماندار . فردی مردمی ، خاکی و با سواد و پیگیر

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .درود براین همت وتلاش .دلسوزی ،بامردم بودن ،داشتن صداقت ،یکرنگ بودن ، خسته نشدن بامتانت برخوردکردن، لایق وشایسته بودن ،متعهد بودن وخیلی دیگراز موارد که همه دروجود این مرد بی ادعا بوده باعث نمونه وبرترشدن خود وهمکارانش شده وبرای بافق وبافقیها افتخار.خداوندا توفیق هرچه بیشتربه فرماندار عزیز برای خدمت به این مردم شریف عنایت بفرما. انشاالله

مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ودرود بر تمام مسئولینی که دلسوزانه کار میکنن اقای فرماندار مبارک باشد از شیر مادر حلالتر