فرماندار بافق گفت:بیش از ۷۵هزار نفر از جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی شهرستان بافق دیدن کردند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۶ فروردین ۱۳۹۸
بیش از ۷۵هزار نفر از جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی شهرستان بافق دیدن کردند

فرماندار بافق در بازدید عصر روز دوشنبه از ایستگاه های راهنمای مسافران نوروزی هلال احمر گفت: تاکنون بیش از 75 هزار نفر از جاذبه های گردشگری شهرستان بازدید نمودند.

فرماندار بافق در بازدید عصر روز دوشنبه از ایستگاه های راهنمای مسافران نوروزی هلال احمر گفت: تاکنون بیش از ۷۵ هزار نفر از جاذبه های گردشگری شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق عصر روز دوشنبه به همراه رییس هلال احمر شهرستان از پست های راهنمای گردشگران هلال احمر واقع در وردوی شهر و تفرجگاه آبشار بازدید و از نزدیک در روند خدمات دهی آنان به مسافران نوروزی قرار گرفت.
محمد زاده رحمانی در حاشیه این بازدید با اشاره به این اینکه تعداد زیادی از گردشگران ایرانی و خارجی از جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کرده اند، گفت: از آغاز نوروز تا کنون بیش از ۷۵هزار نفر از جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی شهرستان بازدید کردند.
وی افزود: شهرستان بافق مجموعه ای کامل از ظرفیت های تمام نقاط کشور ایران همچون اماکن تاریخی و زیارتی، کویر، نخلستان ها، روستاهای بکر، فرهنگ غنی مردم و… را در خود جا داده است که همین مورد باعث شده حضور گردشگران خارجی نیز در بافق چشمگیر باشد.
فرماندار بافق در پایان با عضویت در کمپین ملی “بهرفت” از زحمات و تلاش های شبانه روزی جوانان هلال احمر شهرستان در راستای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی تشکر و قدردانی نمود.

IMG_20190326_153826_300IMG_20190326_153824_773


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۸
برچسب ها: