تروریست خواندن سپاه بر اساس یک برنامه‌ریزی دقیق و بلند مدت است / سپاه پاسداران خاری در چشم آمریکا شده است

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 20 فروردین 1398
تروریست خواندن سپاه بر اساس یک برنامه‌ریزی دقیق و بلند مدت است / سپاه پاسداران خاری در چشم آمریکا شده است

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه تروریست خواندن سپاه بر اساس یک برنامه‌ریزی دقیق و بلند مدت است گفت: سپاه پاسداران خاری در چشم آمریکا شده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه تروریست خواندن سپاه بر اساس یک برنامه‌ریزی دقیق و بلند مدت است گفت: سپاه پاسداران خاری در چشم آمریکا شده است.
آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در دیدار با جمعی از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد که به مناسبت روز پاسدار برگزار شد، با اشاره به اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت: در ارتباط با آمریکا و عناوینی که بعضا برای نهادهای انقلابی بیان می‌کنند، باید توجه داشته باشیم که اینها فعالیت‌هایی برنامه‌ریزی شده است و اینطور نیست که فکر کنیم خلق الساعه باشد.
وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها برنامه‌ریزی دقیقی می‌کنند و تلاش دارند که پله پله بالا بیایند تا بتوانند به اهدافی که برای خودشان ایجاد کرده‌اند دست پیدا کنند و این هم یکی از پله‌های آنها است.
نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها صهیونیست‌ها را در فلسطین ایجاد کردند که بتوانند جای خود را در این منطقه و این کشورها باز کنند و با گذشت زمان زمینه‌ای برای حکومت کردن بر آنها به وجود آورند.
ناصری یزدی خاطرنشان کرد: یهودیت و صهیونیست‌ها هم بهترین خط و نشانی بودن که آنها می‌توانستند برای این کار انتخاب کنند چرا که آنها بر اساس قرآن کریم بزرگترین دشمن هستند علاوه بر اینکه آنها همه چیزا از اخلاق و انسانیت تا سایر ارزش‌ها را برای مادیات هزینه می‌کنند.
امام جمعه یزد تصریح کرد: آمریکایی‌ها تلاش و هزینه‌های بسیاری هم برای پیاده‌سازی صهیونیسم در این منطقه انجام دادند و الان به دنبال آن هستند که از آن نتیجه‌ای که می‌خواستند بگیرند.
وی افزود: پیش از انقلاب اسلامی ایران، آنها در انجام کارهای خود راحت بودند و هیچ مانعی در برابر راهشان وجود نداشت ولی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فلسطینیان از انقلاب ما الگو گرفتند و در برابر آنها ایستادند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد افزود: این که در نقاط مختلف جهان اسلام بیداری‌هایی به واسطه انقلاب اسلامی ایران ایجاد شده، برای آمریکایی‌ها خسارت بسیار زیادی به وجود آورده و آنها جلوی اهداف پست خود یک مانع بسیار بزرگ احساس می کنند.
ناصری یزدی با تاکید بر اینکه برنامه آمریکایی‌ها این بود که جهان را بر اساس مبنا و برنامه‌های خود یکی کنند و رژیم صهیونیستی را در منطقه تقویت کنند اما انقلاب اسلامی ایران جلوی این هدف شوم مانع شد و نگذاشتند که به هدفشان دست پیدا کنند.
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه به وجود آمدن سپاه پاسداران برای حفظ انقلاب است گفت: انقلاب هم چیزی جز حقیقت اسلام نیست و در واقع سپاه پاسداران برای حفظ اسلام و انقلاب به وجود آمده است.
وی افزود: باید به این حقیقت باور داشته باشیم که انقلاب اسلامی ایران سیاستی بر اساس دیانت است و سیاست و دیانت برای اداره امور مملکت و کشور دنبال می شود و انقلاب اسلامی ایران پس از ۱۴۰۰ سال، حکومتی را که ائمه معصومین(ع) به دنبال آن بودند را تشکیل داد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه البته در این مسیر هم خطاها و اشتباهاتی هم هست که باید اصلاح شود تصریح کرد: در واقع سپاه هم به وجود آمد تا از نظامی حفاظت کند که پس از ۱۴۰۰ سال به دنبال پیاده کرده آرمان‌های اسلامی در جامعه است.
ناصری یزدی عنوان کرد: در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد که انقلابی با این عظمت در طول ۴۰ سال با انواع و اقسام دشمنی‌ها حرکت کند ولی تمام توطئه‌های دشمنانش خنثی شود، تمام این موفقیت‌ها و پیروزی‌ها به دلیل حمایت‌های خداوند است.
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه پاسداران باید خوشحال باشند که دشمنان اسلام با آنها مشکل دارند و دشمنی می‌کنند گفت: از این به بعد هم باید مطمئن باشیم که خداوند حامی انقلاب است و اگر ما در راه خدا باشیم، قطعا خدا هم از ما حمایت می‌کند و باید صد در صد مطمئن باشیم که پیروزی نهایی از آن ماست.
وی تاکید کرد: این که دشمن تلاش می‌کند که ابتدا فلسطین را به دست بیاورند، بعد جولان اشغال کرده و پس از آن به محاصره ایران بپردازند و نیروهای ایران را محدود کنند تا اسرائیلی‌ها بتوانند ما را محدود کننند تا به الان به حمدالله و به یاری خداوند خنثی شده که البته ما هم مقداری خسارت دیده‌ایم اما در نهایت هم تمام توطئه‌های آنها به خودشان بر می‌گردد.
انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها: