رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق :تصویب بنیاد وحشی بافقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در سالجاری است

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 20 فروردین 1398
تصویب بنیاد وحشی بافقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در سالجاری است

تصویب بنیاد وحشی بافقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در سالجاری است.

تصویب بنیاد وحشی بافقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در سالجاری است.

حسین ارجمند در مراسم تجلیل از فعالان عرصه هنر،فرهنگ و رسانه که در روز بزرگداشت هنر برگزار شد گفت:تصویب بنیاد وحشی بافقی شاعر شهیر شهرمان در شورای عالی انقلاب فرهنگی مهم ترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق در سالجاری است.

وی با بیان اینکه وحشی بافقی بزرگترین سرمایه فکری و اجتماعی این شهرستان است اظهار داشت: برای معرفی بیشتر این فرهیخته تلاش می کنیم و تمام
کارهای فرهنگی و هنری باید حول محور بنیاد وحشی بافقی انجام شود.

وی ابراز امیدواری کرد :طلسم مجتمع فرهنگی هنری ارشاد در سال جدید شکسته شود واین پروژه فرهنگی که نیازمبرم هنرمندان است افتتاح شود .

ارجمند افزود: این مجتمع از سال ۹۳عملیات ساخت آن آغاز و با اتمام آن، هنرمندان از کمبود مکان و فضا رنج نخواهند برد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق به انعقاد تفاهنامه ای برای ایجاد فرهنگسرا با همت شهرداری نیز اشاره کرد.

ارجمند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق با وجود تمام محدودیت هایی که گریبانگیر فرهنگ و هنر است عملکرد نسبتا خوبی داشته تصریح کرد: بسیاری از برنامه های مصوب شده سال گذشته به دلیل کمبود اعتبار اجرایی نشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد:خوشبختانه با همت هنرمندان و انجمن های ادبی و هنری که ازجان و دل کار کرده اند قدم های مثبت و موثری در راستای زنده نگه داشتن هنر برداشته شده است و امیدواریم این روند در سال جدید تداوم داشته باشد.

IMG_20190409_191824_325IMG_20190409_191800_517IMG_20190409_191753_787IMG_20190409_191743_386


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۷
برچسب ها: