نشست مدیرعامل،معاونین و مدیران قسمتهای مختلف شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با خبرنگاران شهرستان

دسته: اقتصادی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۱

در پی تصویب واگذاری 71 درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به صندوق بازنشستگان فولاد و ایجاد شائبه های مختلف برای مردم بافق خصوصا کارکنان این شرکت ،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با دعوت از معاونین،مدیران  جمعی از پرسنل و اصحاب رسانه بافق تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار بافق فردا در این نسشت محمد جواد عسکری ضمن ارائه گزارش مفصل از عملکرد خود در دوران تصدی پست مدیر عاملی این شرکت به ذکر اهداف و برنامه های آتی این شرکت پرداخت. معاونین وی نیز با ارائه گزارش عملکرد نظر خود درباره خصوصی سازی این شرکت را عنوان کردند که مشروح آن در پستهای بعدی درج خواهد شد.

شایان ذکر است علی رغم وعده های مسؤلین برای خصوصی نشدن این شرکت در سال 91 واگذاری 71 درصدی آن به صندوق بازنشستگان فولاد آینده ای مبهم از رشد و توسعه و اشتغال بافق را در اذهان مردم  ایجاد کرده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۱ - ۷:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر صندوق بازنشستگی فولاد و و سازمان تامین اجتماعی دولتی نیست،اگر این دو دولتی هستند پس خصوصی سازی صورت نگرفته است ، فقط از یک جیب دولت به جیب دیگر دولت انتقال صورت گرفته است. . . . . . . .

ناشناس پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۱ - ۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقا مهدی حرفت خیلی خنده داره تعجب می کنم چرا انیشتن نشدی

خواننده یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا همه سرکاریداین گفته دوستان دربافق باهدف مسئولین کشوری خیلی تفاوت داردمعادن بافق فقط تامین کننده کارخانجات فولادکشورهستندآنچه باقی می ماند جای خالی صنعت بافق مردم تادیرنشده فکری بردارید