انتخاب نماینده فرمانداری بافق جهت پیگیری احداث مدرسه در پلدختر

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

زاده رحمانی فرماندار بافق با ابلاغ حکمی به “مهدی دهستانی بافقی” دبیر شورای مدیریت بحران شهرستان، وی را به عنوان نماینده این فرمانداری جهت پیگیری و اجرایی نمودن پروژه ساخت مدرسه به اسم “بافق” در شهرستان پل دختر منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
بسمه تعالی
آقای مهدی دهستانی بافقی
دبیر محترم شورای مدیریت بحران شهرستان بافق
سلام علیکم؛
به دنبال حوادث سیل اخیر در برخی از استان‌های کشور و لزوم توجه همه اقشار و گروه ها به هموطنان سیل زده و تأمین نیازمندی های آنان و تصمیم این شهرستان جهت ساخت یک مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان پل دختر، بدین وسیله جنابعالی به عنوان نماینده این فرمانداری جهت پیگیری و اجرایی نمودن این پروژه تعیین می گردید.
با توجه به تجربه و توانمندی که در شما سراغ است امیدوارم با توکل به خداوند متعال و با بهره‌گیری از ظرفیت تمامی شرکت‌ها و موسسات، انجمن های خیریه و به طور کلی تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه‌مند مشارکت در این کار خیر و ماندگار پیروز و سربلند باشید.
محمد زاده رحمانی
فرماندار شهرستان بافق

لازم به ذکر است آقایان محمدرضا رضایی پور و علی اصغر رنجبر نیز به عنوان اعضای تیم پیگیری این امر ماندگار و خداپسندانه معرفی شدند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۶:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بادرود و احترام بسیار کار زیبا و خداپسندانه هست

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
بسیار کارپسندیده ایی است ولی در تعجبم چگونه کار ساخت مدرسه خیری زنده یاد خادمیان بیش از هفت الی هشت سال طول میکشد ومسئولین جهت اتمام آن که برای بچه های این شهرستان بود کمر همت نیستند ویاری گر نشدند ، آنوقت برای ساخت مدرسه در پل دختر که صدها شهر به مراتب توانمند ، دارای امکانات ، با جمعیت چند صد نفری ما ستاد ونماینده تعیین می کنیم ، روستایی این شهرستان برای خدماتی در فرمانداری وبخشداری التماس می کند جواب رد نمودن می دهیم .
واقعا که ما خادم صدیق ومدیری مدبر در حق دیگران هستیم .