متن قرائت شده توسط نماینده کارگران کارخانجات تعمیرات لکوموتیو در مراسم «من یک کارگرم»

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

همان که خداوند او را مقام والا عطا کرد – همان که پیامبر دستش را بوسید و به مومنین سفارش کرد منزلتش را ارج نهند و دراحقاق حقوقش بکوشند.
من کارگرم ، گاه در گرگ و میش هوای صبح قبل از طلوع آفتاب برای کسب روزی حلال آستین بالا می زنم ، گاه نیمه شب و گاه در گرماگرم نیم روز. زمانی در هیاهوی شهر و گاهی در غربت بیابانی برهوت ، گاهی درسکوت و گاهی در سر و صدای ماشین های صنعتی، گاهی در اعماق زمین ، گاهی بر روی آب و زمانی بر فراز آسمان . من همه جا حضور دارم و بدون وجود من هیچ کاری به سر انجام نخواهد رسید . گاهی خطر ریزش معدن تهدیدم می کند . گاهی آلودگی زباله های صنعتی و شهری آزارم می دهد و گاهی سرم از سر و صدای ماشین آلات صنعتی پر می شود .
من کارگرم ، همان که سفره سحر و افطارش را در محیط کار می گستراند . همان که لحظات تحویل سال و شب یلدا و بسیاری از مناسبت های دیگر را درمحیط کارش سپری می کند همان که مقامش چون مجاهدان فی سبیل الله است . همان که برای کسب روزی حلال می کوشد همان که تلاش می کند تا معاش خانواده اش را تامین کند .
برای من ومنزلتم بسیار گفته و نوشته اند. مسئولیت من بزرگ است و خطیر . نقش من در رونق اقتصاد چنان موثر و پررنگ است که می توان گفت بدون حضورم نه کالایی تولید و نه خدماتی ظهور و بروز پیدا می کند. عالی ترین ایده ها و اندیشه ها هم تنها به دست من به فعالیت می رسند.
من کارگرم، من مجاهدم و سنگرم محیط کار من است و سلاحم خود باوری و ایمان . من در مقابل دشمن مهاجم با تمام قدرت و با ایمان و اعتقاد راسخ می ایستم و ثابت می کنم که می توانم کشورم را از همه تحریم ها واز همه حربه های دشمن به سلامت عبور دهم من میهنم را دوست دارم . رهبرم را و مسئولین دلسوز کشورم را و با جان و دل برای اعتلای کشورم تلاش خواهم کرد. همواره خطر خواهم کرد . تا به گوش جهانیان برسانم که من می توانم اقتدار کشورم را حفظ کنم . می توانم آزاد و آزاده باقی بمانم من تلاش خواهم کرد که با تعهد کامل به انجام وظایف خویش در سالی که به فرموده رهبر عظیم انقلاب امام خامنه ای دامت برکاته سال رونق تولید نامگذاری شده است کیفیت کالا و خدمات را ارتقاع ببخشم من از مردم کشورم می خواهم که با خرید و حمایت از کالای ایرانی تولید را رونق ببخشند و مانع از تعطیلی کارخانجات شوند . دست دوستیم را به سویشان دراز می کنم تا با ارائه ایده ها و نظراتشان در رفع عیوب احتمالی کالاهای ایرانی یاریگرمان باشند.از مسئولین کشورم می خواهم صدای کارگران که از ارکان اصلی اقتصاد وتولید کالا و خدمات در کشورند را بشنوند و در بهبود کیفیت معیشت و زندگیشان بکوشند و در پیشبرد اهدافشان که همان سربلندی کشور است یاریگرشان باشند.
در پایان یکبار دیگر و با افتخار فریاد می زنم : من کارگرم همان که پیامبر دستش را بوسید.
همان که فرمود مزدش را بیش از خشک شدن عرق جبینش پرداخت کنید. والسلام


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۹
برچسب ها: