هویت بافق امام رضایی است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

۲۰۱۹۰۵۰۵_۱۳۲۳۵۴

هویت بافق امام رضایی است
این مطلب را معاون سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در نشست با رئیس هیات امنای آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام اعلام کرد و گفت: در سفری که به هنگام حرکت کاروان پیاده بیت الرضا به بافق داشتم متوجه شدم شهرستان بافق علاوه بر زیرساختهای مناسب صنعتی و معدنی یک شهر امام رضایی است و این به خاطر وجود آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه اسلام و زحمت مردم و مسوولین خود این شهر است.
محسن هاشمی برزگری با تاکید بر محور قرار دادن قرآن در برنامه های بقاع متبرکه از آمادگی آستان قدس رضوی برای برگزاری کرسی های تلاوت با حضور قاریان بین المللی با نام و نشان آستان قدس در امامزاده عبدالله علیه اسلام بافق خبر داد.
وی همچنین حضور مستمر خادمیاران تبلیغی در قالب طرح زیر سایه خورشید و موسسه آفرینشهای هنری را نیز یکی دیگر از راههای ارتباطی با امامزاده عبدالله علیه السلام بافق اعلام کرد.
سید سعید حسینی مبارکه نیز در این نشست گفت: هم اکنون برنامه های عمرانی امامزاده عبدالله علیه السلام وارد فاز اجرایی شده و برای برنامه های فرهنگی در حال نظرخواهی و کمک از صاحبنظران و افراد دارای تجربه برای فعالیتهای زیرساختی فرهنگی و اجتماعی هستیم بر همین اساس از استان قدس رضوی درخواست کمک های فکری و همکاری برای انجام طرح های موفق فرهنگی داریم.

۲۰۱۹۰۵۰۵_۱۳۳۸۰۱


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسینی آوردن چندتا قاری قرآن مگه نیازی به آستانقدسه که اونا براتون بفرستن و کلی فاکتور وهزینه بهشون پرداخت کنین؟اگه میتونن مث امامزاده حسین طبس بهتون کمکهای عمرانی و فرهنگی کنن خوبه چارتا قاری فرستادن و پول گرفتن که هنری نیست همه بلدن عمو

محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
این گونه دیدار وگفتگو با مسئیولین استان قدس رضوی دربحث توسعه وپیشبرد اهداف فرهنگی ومذهبی وعمرانی و……استان مقدس امامزاده عبدالله مسلما میتواند منشا خیروبرکات زیادی باشد