بزودی:بهره برداری از زمین چمن ورزشگاه تختی با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
بهره برداری از زمین چمن ورزشگاه تختی با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت:پروژه زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی بزودی و با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت:پروژه زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی بزودی و با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

سمیه ایزدیان در نشست با کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت: این پروژه با مساعدت مدیر کل ورزش و جوانان،مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق، شورای اسلامی شهر بافق و شهرداری در راستای ترغیب جوانان به ورزش راه اندازی می شود.

وی با اشاره به اینکه بازسازی زمین چمن در اواخر سال گذشته انجام شد تصریح کرد: در حال حاضر با پیگیری های بعمل آمده این طرح در مرحله بتن ریزی و بهره برداری است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق افزود:با مساعدت مدیر کل ورزش و جوانان استان چمن مصنوعی این مجموعه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان خریداری و تحویل اداره شده است.

ایزدیان با بیان اینکه بتن ریزی این زمین با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق صورت می گیرد خاطر نشان کرد: مراحل بتن ریزی در مساحت ده هزار متر مربع به ضخامت ۸ سانتی متر اجرایی می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد بهره برداری از این طرح موجب بازگشت طرفداران رشته ورزشی فوتبال شود.

IMG_20190520_002006_076IMG_20190520_002003_676IMG_20190520_002001_506


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینهایی که گفتین و نوشتین که یه سال پیش اتفاق افتاده بوده تو این شش ماه چکار کردین

بی مقدمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب خبری دیده بودیم که سرپرست با اصحاب رسانه جلسه بزاره و از اتفاق مهمی خبر بده ندیده بودیم که سرپرست با کارشناسانی که بالا دست خودش هستند و مجری کارند جلسه بزاره و بگه قراره چنین و چنان بشه نوبره والا