زاده رحمانی گفت:تا سال آینده ۸۰۰ خانوار روستاهای بافق و بهاباد از نعمت گاز بهره مند می شوند

دسته: روستا
یک دیدگاه
سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
تا سال آینده ۸۰۰ خانوار روستاهای بافق و بهاباد از نعمت گاز بهره مند می شوند

فرماندار بافق در بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان از گازدار شدن ۸۰۰خانوار در ۱۳روستای بافق و ۴روستای بهاباد خبر داد.

فرماندار بافق در بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان از گازدار شدن ۸۰۰خانوار در ۱۳روستای بافق و ۴روستای بهاباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار و بخشدار مرکزی بافق به همراه جمعی از مسوولان از پیشرفت فیزیکی و روند گازرسانی به روستاهای دهستان کوشک این شهرستان بازدید کردند.

محمد زاده رحمانی فرماندار بافق در حاشیه این بازدید گفت: این طرح که در دهه فجر کلنگ زنی شده مجموعا ۱۷ روستا،۱۳ روستای بافق و ۴ روستای بهاباد،را در برگرفته و با هزینه اولیه ۱۲ میلیارد تومان، ۸۰۰ خانوار ر‌وستایی را از نعمت گاز بهره مند خواهد کرد.

وی طول شبکه توزیع این پروژه را ۱۱۰کیلومتر برشمرد.
داوود پور امینی بخشدار مرکزی بافق نیز با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای زارکوئیه و گزستان انجام شده و یا در حال انجام است تصریح کرد:در سال گذشته گاز رسانی به دهستان سبزدشت و مبارکه انجام شد و روستای کوشک آخرین دهستان است که از نعمت گاز برخوردار می شود.
وی ادامه داد: در این پروژه ۹روستا از دهستان کوشک تحت پوشش گازرسانی قرار می گیرد و تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.

IMG_20190521_193052_741IMG_20190521_193049_474IMG_20190521_193054_714


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار محترم و همچنین جناب اقای پورامینی خداقوت وخسته نباشید