فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:مقاومت و اطاعت از ولایت رمز موفقیت در برابر دشمنان است/فتح خرمشهر مقدمه ای برای آغاز پیروزی های رزمندگان اسلام بود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - ۳ خرداد ۱۳۹۸
مقاومت و اطاعت از ولایت رمز موفقیت در برابر دشمنان است/فتح خرمشهر مقدمه ای برای آغاز پیروزی های رزمندگان اسلام بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: پیروزی های دیروز باعث شد که امروز بتوانیم در تمام عرصه هایی که استکبار جهانی با توطئه های جدیدی طراحی کرده بود به ویژه در بحث روانی موفق شویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: پیروزی های دیروز باعث شد که امروز بتوانیم در تمام عرصه هایی که استکبار جهانی با توطئه های جدیدی طراحی کرده بود به ویژه در بحث روانی موفق شویم.

سرهنگ اکبرصادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در گفتگو با خبرنگار بسیج: ضمن تبریک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: حماسه سوم خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شده است. در سوم خرداد سال ۶۱ پس از ۲۴ روز بی امان رزمندگان اسلام خرمشهر به طور کامل از اشغال نظامیان عراقی خارج و مردم نماز خود را در مسجد جامع این شهر اقامه کردند.

وی در ادامه افزود: این عملیات از دهم اردیبهشت سال ۶۱ شروع و با آزادسازی خرمشهر به پایان رسید. خرمشهر در ۴ آبان سال ۵۹ طی ۳۵ روز پایداری و جانفشانی رزمندگان به اشغال عراق درآمده بود و به مدت ۵۷۸ روز در تصرف نیروهای بعث بود و با آزاد سازی آن پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برفراز آن برافراشته شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: سالروزآزاد سازی خرمشهر یک روز ملی شناخته شده چرا که از این مقطع به بعد جنگ ما در حوزه نظامی از دفاعی به حالت تهاجمی در آمد و آغاز پیروزی های بعدی شد. مهم ترین و ماندگار ترین درس این حماسه این است که در این مقطع سخت  وحساس با دفاع از استقلال، تمامیت ارضی، شرف و اندیشه وباورهای ملت توانستیم ثابت کنیم تنها چیزی که باعث فتح خرمشهر شد اعتقاد، توسل، توکل و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه بود که توانستیم پیروزی را به دست آوریم.

سرهنگ صادقی افزود: پیروزی های دیروز باعث شد که امروز بتوانیم در تمام عرصه ها استکبار جهانی با توطئه های جدیدی که طراحی کردند به ویژه در بحث روانی موفق شویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: اگر از ظرفیت های داخلی کشور استفاده و مقاومت وایثار داشته باشیم پیروزی ها برای ما شدنی است.

سرهنگ صادقی در پایان گفت: تنها رمزی که توانستیم علیرغم کمبودها موفقیت های زیادی را کسب کنیم مقاومت بود و به این باور رسیده بودیم که اگر مقاومت و مطیع اوامر ولایت باشیم و ظرفیت داخل را استفاده کنیم قرار نیست توطئه های دشمنان بتواند بر اراده ما کند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها: