قول های شفاهی تضمین شده نیست

دسته: اقتصادی
۳ دیدگاه
جمعه - ۵ آبان ۱۳۹۱

سخنگوی شورای اسلامی شهربافق در نشست مردمی در دفترکار این شورا در زمینه خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، بیان داشت: البته اجرای اصل 44 قانون اساسی مشکلی ندارد ولیکن مردم بافق نسبت به خصوصی سازی ذهنیت خوبی ندارند.

سیدکاظم عباس زاده ادامه داد: تجربیات گذشته مانند به نتیجه نرسیدن کارخانه نئوپان و کاشی و همچنین کندی روند فولاد و مشخص نبودن وضعیت دیگر کارخانه ها باعث شده مردم از بخش خصوصی دغدغه  و ناراحتی داشته باشند.

وی با اشاره به این نکته که قولهای شفاهی تضمین شده نیست، افزود: احمدیه مدیرعامل صندوق فولاد خیلی درخصوص وضعیت کارکنان، پرداخت ها و افزایش حقوق بازنشسته ها و کمک و مساعدت ها به شهردای و شهر امیدواری داد و قرارشد درآینده نزدیک هیئت امنای صندوق در بافق حضوریافته و مطالبات شهرداری و شواری شهر مکتوب گردد تا در هر صورت حق بافق تضییع نشود.

این عضو شورای شهر با تاکید بر اینکه هیچکدام از اعضای شورای شهر موافق خصوصی سازی نبودند، خاطرنشان کرد: شورای شهر بی تفاوت نبوده و رئیس این شورا دردیدار با استاندار دفاع لازم را نموده است و همچنین بر ضرورت ایجاد کارخانه های جوارمعدنی تاکید شده است.

عباس زاده تصریح کرد: با توجه به صحبت های قبلی رئیس جمهوری، عوارض و مطالبات تا زمانی که معدن دولتی است پرداخت می شود.

سخنگوی شورای شهربافق باطرح این سوال که آیا ثمره تلاش، کوشش و مشکلات نزدیک به 50 ساله مردم بافق در بهره برداری از این معدن نباید  توجه و عوضی داشته باشد، از دولت خواست تا  سهمی را  بطورهدیه به شهرستان بافق اختصاص دهد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا جمعه ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر شما ساده هستید جلسه اسفند 89رابا استانداری که صورتجلسه ای تنظیم شدکه بر اساس آن قرار شد فولاد تا اتمام کار خصوصی نشود و پلی کلینیک تامین اجتماعی ساخته شود،گاز تا آخرسال 90به شهرستان بیاید،کارخانه تعمیرات اساس توسعه یابد، وهر ماه جلسه ای در استانداری به اسم کار گروه توسعه برای شهرستان برگزار شود، به نظر شما استانداری به کدام یک از این قول های کتبی خود عمل کرد .

رضا جمعه ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۴:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا همون کسی که یک زمانی پول کلانی به دوب آهن اصفهان بخشید یا در زمان تصدی خود فولاد بافق را خصوصی کرد حالا شده رئیس صندوق چه خیری تو این صندوق باشد الله اعلم

امیر رضا جمعه ۵ آبان ۱۳۹۱ - ۹:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

استانداری در تمام زمینه ها می داند ریش بافقی ها چند وجب است