آقای شهردار تا دیر نشده اقدام کنید

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
دوشنبه - 20 خرداد 1398

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۰_۱۱-۵۶-۱۱

photo_۲۰۱۹-۰۶-۱۰_۱۱-۵۶-۰۵

چند وقت پیش بود که در یکی از صفحات اینستاگرام پرسش و پاسخی از سوی همشهریان و شهردار محترم در مورد برخی از مسائل شهری مطرح شد که آقای نوروززاده هم با وجود مشغله کاری در اسرع وقت پاسخگو بودند که جای تشکر داشت.
یکی از موضوعاتی که  از سوی من و چند نفر از همشهریان مطرح شد بحث بلوار تازه تاسیس ولیعصر )عج( بود که با توجه به قرار گرفتن بیمارستان و شهرک ولیعصر و مسکن مهر در طول مسیر این بلوار فاقد هر گونه دور برگردان و بریدگی است.البته جناب شهردار هم پاسخ دادند که پاسخ نوشته شده بدین شرح بود:
«در خصوص موضوع بلوار ولیعصر عج ،با توجه به نظر مشاور طرح طرافیکی مربوطه با عنایت به طول بلوار ،تعداد ورودی ها به لاین جنوبی بلوار و لزوم امنیت مسیر ،دوربرگردان در طول مسیر تعبیه نشده و صرفا در محل روبروی بیمارستان یک سامانه هوشمند دور برگردان جهت تردد خودروهای اورژانس تعبیه شده است که انجام میشود.در هر صورت موضوع مجددا به مشاور طرح ارجاع تا در صورت امکان اقدام جدیدی صورت گیرد»

اما جناب شهردار هرچه جلوتر میریم  و با توجه با افزایش تردد در مسیر منتهی به پارک آبشار، کمبود و نیاز مبرم به دور برگردان و بریدگی بیشتر احساس میشه..ماشین و موتورایی که از سمت بیمارستان و شهرک ولیعصر به سمت میدان ولیعصر قصد عبور دارن خلاف جهت حرکت میکنن چون برای دور زدن تا میدون ورودی پارک باید رفت .برای اثبات این و خطرناک تر شدن مسیر بعد از دوبانده شدن کافیه شما یه ده دقیقه ای به محل برید و اوضاع بلوار رو از نزدیک ببینید کما اینکه چند تصادف هم  رخ داده که  خداروشکربخیر گذشته.
اگر فقط و فقط یکی بریدگی روبه روی خیابونی که بلوار رو به شهرک ولیعصر متصل میکنه احداث بشه مشکل گشای همه این اتفاقای محتمل میشه.خیابون قبلی که هنوز دوبانده نشده بود امنیت بیشتری داشت و این مسائل رو شاهدش نبودیم.
در پایان مجددا از شهردار محترم جناب آقای نوروززاده خواهش میکنیم که هر چه زودتر پیگیر این مسئله شده تا خدای نکرده اتفاق بدی رخ نداده‌ و شیرینی افتتاح بلوار به تلخی نزده..

با تشکر
محسن دانشی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
دهقان زاده بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 12:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اینکه باید خلاف نرن الان جلوی پمپ بنزین لطفی رو هم درو برگردون بوده بستن اونایی که مال اون منطقه هستن میتونن از مسیر خیابان عدالت برن هر جا هم دور برگردون بزارن باز هم خلاف وجود داره مگه یه دوربین نظارتی بزارن باید عادت کنیم قانونمند باشیم

پشیمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 12:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه بنا شد دور برگردون ایجاد بشه. باید به هر دو سمت باشه. هم از سمت پارک آبشار و هم از سمت میدان ولی عصر. تشکر

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 1:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
این وضعیت بد را در همه جای شهر شاهد هستیم که مسئول اونم شورای ترافیکه تا جایی که بنده میدونم.
مثلا در مورد همین بریدگی جلوی پمپ بنزین لطفی که تردد در مسیر ورودی پمپ بنزین،مسیر ورودی شهرک ۳٫۵ هکتاری و مسیر خیابان شهرک( دارایی) را دچار مشکل کرده.
دلیلشون هم خلاف رفتن یه عده به سمت شهرک امام حسین (سنگ آهن ) بوده ولی با مکان یابی افتضاح مشکل را دو چندان کردن
اولا بریدگی سابق به سمت شهرک سنگ اهن تردد خیلی کم بوده و ضمنا یه دونه جاده خاکی داره که باعث میشد داخل بلوارکمتر خلاف برن
ثانیا مکان جدید بریدگی به ورودی اصلی شهرک امام حسین نزدیکه و باعث حرکت عده بیشتری بصورت خلاف شده
بهتر بود بریدگی جدید تقریبا روبروی اداره گاز باز میشد که هم مسیر را برای پمپ بنزین طولانی نمیکرد و هم روبروی ورودی شهرک سنگ اهن بود
امیدوارم یکی از افرادی که دست اندرکار هستن این مطلب را بخونن
چون واقعا نمیدونستم چجوری میشه به اطلاع مسئولین رسوند
ممنون

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 2:32 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه شهرداری فقط مشکل درست میکنه تا اینکه مشکلی را برطرف کنه ، و تقصیر را به سر شورای طرح ترافیک میاندازه ، چرا که بریدگی جلوی پمپ بنزین لطفی که قبلا باز بود ، اهالی شهرک امام حسن مجتبی مجبور بودن تا فلکه بزرگ قارج مسافت زیادی را طی کنن و دوباره این مسیر را برگردن پس قاعداتا مجبور بودن خلاف برون ، و متاسفانه شهرداری بجای چاره اندیشی ، اقدام به مسدود کردن این بریدگی کرده و کشاورزان منطقه را به زحمت انداخته!!اقای شهردار سعی کنید سنگی را از جلوی پای کسی بردارید نه سنگ بزرگتری جلوی پای اون بیاندازید! با تشکر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 10:57 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حذف دور برگردانها هیچ خاصیتی نداشته که هیچ بلکه باعث افزایش تخلفات هم شده . کی میخواین این را بفهمید ؟ یک خطر را حذف کردید ولی صد تا خطر ایجاد . خواهشا هم نگیر قانونی هست که کل کشور اجرا میشه . حذف دور برگردان برای بلوارهای با ترافیک بالا مناسب هست چرا که در این صورت شخص جرات خلاف اومدن نمی کنه نه بلوارهای بافق . اینهم نظر کارشناسی بنده . ضمنا خواهش میکنم قوانین را بسته به شرایط همون شهر در نظر بگیرید و اجرا کنید . و با توجه به تغییر شرایط اون قانون را تغییر بدید.

Reza این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 خرداد 1398 - 11:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دور برگردن بعد از پمپ بنزین لطفی خیلی خیلی خطر ساز بود و خیلی ها خلاف مسیر حرکت میکردن! که بسته شد. بهترین راه حل ان درست کردن چندتا میدان هست

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 خرداد 1398 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در کامنت شماره ۴( رضا) به اشتباه، بجای شهرک امام حسین نام شهرک امام حسن مجتبی ارسال شده ، لطفا تصحیح فرمایید . ممنونم

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 22 خرداد 1398 - 11:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حذف این دور برگرونها شده منبع درامد!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 25 خرداد 1398 - 8:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
واقعا چرا هیچ مسئولی نیومد به این کامنت ها جواب بده
آخر نظر سوم (محمد) خیلی مطلب خوبی نوشته
واقعا مردم چجوری حرفشون رو به مسئولین برسونن؟؟
چرا مسئولین یه راه ارتباطی مستقیمی به عامه مردم ندارن؟؟
هرچند که کسی جوابگو نیست ظاهرا