مسؤلین شهرستان از شرط عضویت دو فرد بومی در هیات مدیره شرکت سنگ آهن غافل نشوند

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

خبرهای رسیده به «بافق فردا» از کنار گذاشته شدن محمد جواد عسکری از ترکیب هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به علت عضویت در صندوق بازنشستگی فولاد  حکایت دارد.
این خبر می افزاید: هم اکنون مدیر عامل فعلی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تنها شخص بافقی در هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی بافق است در حالی که طبق شروط صورتجلسه ۹۳/۰۶/۰۹ بایستی حتما دو فرد بومی در ترکیب هیات مدیره این شرکت حاضر باشند.
امیدواریم نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی،استاندار،فرماندار و امام جمعه بافق در این زمینه پیگیر و مطالبه گر باشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینجور که دارد پبش می رود با بی خیالی مسئولان بافق، تمامی تعهدات صندوق بازنشستگی فولاد در صورتجلسات بر باد هوا خواهد بود.

محمد مهدی فتوحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درمورد موضوع مهم و سرنوشت ساز بافق ( شرکت سنگ آهن ) که از لحاظ فرهنگی ، اقتصادی (بیشترین نیروی کار به طور مستقیم وغیر مستقیم) ، سرمایه گذاری و سبک زندگی مردم تحت تاثیر این شرکت می‌باشد. مردم فهیم بافق باید بتوانند از این نعمت خداوندی به نحو احسن استفاده کرده و زمینه های رشد شهرستان را برای نسلهای آینده فراهم کنند. حداقل ۵۰ نفر را به راحتی می توان نام برد که از لحاظ تخصص ، تجربه ، علم وعمل دارای صلاحیتند به عنوان مثال آقایان دکتراحمدیه ، دکتر شیخ شاب ، دکتر یاراحمدی و دیگرانی که عضوهیئت مدیره بودند وگزینه ای شایسته و قوی و متعهد برای چنین مجموعه ای انتخاب شود تا هم خدای نکرده از روی نا آگاهی و عدم تخصص بیت المال اسراف نشود و هم افراد سودجو و مغرض و فریبکار نتوانند سیاستهای غلط خود را به این مجموعه دیکته کنند .

تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم دو نفر مسلمان متعهد عضو هیات مدیره بشوند…..