شکرنعمت

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ إِذْ تَأَذَّنَ رَبُّکُمْ لَئِنْ شَکَرْتُمْ لَأَزیدَنَّکُمْ وَ لَئِنْ کَفَرْتُمْ إِنَّ عَذابی‏ لَشَدیدٌ

و (همچنین به خاطر بیاورید) هنگامى را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزارى کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسى کنید، مجازاتم شدید است‏.»آیه شریفه۷ از سوره مبارکه ابراهیم

امام حسن علیه السلام: نعمت‌ها تا هستند ناشناخته اندو همین که رفتند [قدرشان] شناخته مى شوند. بحار الأنوار: ۷۸ / ۱۱۵ / ۱۲

خداوند رحمان و رحیم را شکرگزارم که بر دین مبین اسلام هستم و اینکه نعمت ولایت را برای ما قرار داد و صد هزاران بار شاکرم بخاطر دیگر نعمت های بی پایانش.

در ۸ شوال سال ۱۳۴۴ ه قبور ائمه بقیع (علیهم السلام ) و نیز قبر حضرت حمزه در احد به دست وهابیون تخریب شد. با بررسی ریشه وهابیت دست استعمار و انگلیس مشخص است که با ایجاد فرقه ها وتفکرهای غلط با اسم دین خدا به جنگ با خدا رفته اندکه آخرین آن فرزند حرام زاده وهابیون یعنی داعش را علم کردند که به کوری چشم تمامی دشمنان خدا و منافقین ، جبهه مقاومت با فرماندهی نائب امام زمان (عج) ورهبرشجاع وفرزانه جمهوری اسلامی ایران آنها را شکست داده واشتریان زمان این مومنان واقعی با فریاد رسی از مظلومان در برابر ضالمان ، آنجا بودند تا کسی جرات اهانت به حرمین حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیها نکند. خدا را شکر گذشت آن زمانی که به قبورخاندان اهل بیت علیه السلام اهانت میکردند و ننگ آن برای شیعیانی که نظاره گر بودند میماند.

و این بهترین فرصت و موقعیت برای صادرکردن حقیقت بود که مدافعان حرم از آن استفاده کرده و از جان خود مایه گذاشتند. مدافعانی که پیرو واقعی  و عملی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و اهل بیت علیه السلام هستند که هرگز همسایه و مردم مظلوم را فراموش نمیکنند و اگر نبودند شاید الان در خاک خودمان دربرابر ظالمان دفاع می کردیم. خاکریز در حلب باشد خیلی بهتر است تا در کرمانشاه.

وتنها همین نعمت یعنی زندگی در بلاد وسرزمینی اسلامی و جامعه اسلامی که همه قوانین آن منشأ الهی دارد جای بسی شکر دارد. بگذریم از خیانتکاران منافق مسلک که با دورویی وفریب و دسیسه سعی در گمراهی وچپاول ملت دارند وگرنه درجامعه ای که قوانین آن الهی باشد واجرا گردد جز سعادت دنیوی واخروی چیز دیگری نیست.

اما بریکایک ما واجب است به دفاع برخیزیم همچون مدافعان حرم و پیامبران و ائمه اطهارعلیه السلام تا برقراری حکومت خدا بجای حکومت طاغوت وشیطان.

ان شاءالله عاقبت بخیری وچه سعادتی بالاتر که مرگمان شهادت در راه خدا باشد.

محمد مهدی فتوحی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۴
برچسب ها: