آغاز آموزش شمشیربازان بافقی زیر نظر مربیان کشوری

دسته: ورزشی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
آغاز آموزش شمشیربازان بافقی زیر نظر مربیان کشوری

رئیس هیئت شمشیربازی شهرستان بافق از آغاز آموزش این رشته ورزشی زیر نظر مربیان کشوری خبر داد.

رئیس هیئت شمشیربازی شهرستان بافق از آغاز آموزش این رشته ورزشی زیر نظر مربیان کشوری خبر داد.

رئیس هیئت شمشیربازی شهرستان بافق در حاشیه جلسه معرفی دبیر این هیئت با اشاره به آغاز فعالیت وی به عنوان رئیس هیئت از خرداد ماه سال گذشته گفت:بزودی ورزشکاران بافقی زیر نظر مربیان کشوری آقایان “شیر” و “صدیقی” آموزش های لازم را فرا می گیرند.

سید محمد صدر با بیان اینکه دغدغه اصلی هیئت شمشیربازی در حال حاضر نبود مربی با درجه مربیگری در بخش آقایان است عنوان کرد:هیئت در نظر دارد به منظور ترویج این رشته ورزشی اقدام به استعدادیابی و شناخت ورزشکاران علاقمند کند.

وی با اشاره به اینکه هیئت شمشیربازی بافق از سالن اختصاصی و مجهز برخوردار است تصریح کرد:
به دلیل مشکلات اعم از فاصله تا مرکز استان برای حضور مربی دچار مشکل هستیم.

صدر تصریح کرد:رشته شمشیربازی رشته ای پرهزینه است اما با توجه به نگاه ویژه مدیر کل ورزش و جوانان و پیگیری های سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق قطعا در این مسیر موفق خواهیم بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی. م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درودتان باد ، جناب آقای صدر از قدیم گفتن کاری را قبول نکن و یا اگر قبول کردی در قبالش مسئولیت پذیر باش
مهندس جان بعد از یک سال از ریاست شما بر هیات میگذره تازه میگین شناسایی استعداد و آغاز تمرینات
دوست گرامی هیات شمشیربازی بافق دو سال پیش دو تیم در لیگ برتر کشور داشت و در با افتخار در لیگ برتر کشور و در بین ۱۶ تیم حاضر دو مقام سوم لیگ برتری داشتیم
دوست عزیز این سالن در زمان مسئولیت جناب آقای فتاحی و آقابابایی ساخته شد و بالاخره شور و نشاطی در رشته شمشیربازی وجود داشت اما دقیقا یک ساله که عملا هیچ کاری انجام نشده ، حالا چه سیاستی بود که این هیات متلاشی شد را باید متولی ورزش و در راس این کار جناب نارگانی بدهند
فعلا که بعد از انقلاب اسلامی تنها مقام تیمی سومی اون هم در سطح لیگ کشور از آن شمشیربازی بافق هست اگر شما جای دیگه ای سراغ دارین بفرمایید

بی مقدمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۵:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا آدم سینه اش درد میگیره وقتی می بینه یه مشت آدم روی حسادت و کینه میان یه هیات ورزشی را که در قله فتح قرارداره به نابودی میکشن که فقط بگن ما هم هستیم
نمیدونم چرا موفقیتهای هیات شمشیربازی به مذاق بعضی ها خوش نیومد و در یک زیرآب زنی کامل طراحی و حمایت شده هیات را تعطیل کردند و حالا هم دادن دست افرادی که تو یه سال گذشته فقط خودن و خوابیدن

بی مقدمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۵:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رئیس هیات شمشیربازی بافق خبر داد:

عملکرد مهم این هیات در سال ۹۴ کسب عنوان سومی لیگ برتر شمشیر بازی کشور بود

رئیس هیات شمشیر بازی شهرستان بافق کسب عنوان مقام سومی شمشیر بازی در لیگ برتر کشور را از عملکرد مهم این هیات در سال ۱۳۹۴ دانست……………………..
رئیس هیات شمشیربازی بافق خبر داد:

رئیس هیات شمشیر بازی شهرستان بافق کسب عنوان مقام سومی شمشیر بازی در لیگ برتر کشور را از عملکرد مهم این هیات در سال ۱۳۹۴ دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق رئیس هیات شمشیربازی شهرستان بافق در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی این اداره به تشریح عملکرد هیات شمشیربازی در سال ۹۴ پرداخت و گفت : در نیمه دوم سال ۹۴ تیم شمشیربازی شهرستان بافق توانست برای اولین بار مقام سوم لیگ برتر کشور را بدست آورد.
محمد هادی فتاحی بافقی با توجه به حضور تیم شمشیر بازی شهرستان بافق در لیگ برتر کشور در دو بخش آقایان و بانوان در سال ۹۴ اظهار داشت : در بخش آقایان ، تیم شمشیربازی شهرستان بافق با حضور ۸ هفته ای در لیگ برتر کشور و بعد از شکست حریفان خود موفق شد در اسلحه سابر و اپه به دو مقام سومی کشور دست یابد .
وی گفت : در بخش بانوان نیز تیم شمشیر بازی شهرستان بافق در ۶ هفته متوالی در لیگ برتر کشور موفق به کسب دو مقام سومی در اسلحه فلوره و اپه گردید، که در مجموع سه اسلحه در بخش آقایان و بانوان تیم شمشیر بازی شهرستان بافق موفق به کسب عنوان سوم لیگ برتر کشور شد.
رئیس هیات شمشیربازی شهرستان بافق با بیان اینکه این هیات با حمایت و نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در سال ۱۳۹۴ تاسیس و راه اندازی گردیده است افزود : در تابستان ۹۴ در طرح استعدادیابی که در سطح شهرستان انجام شد تعدادی از علاقمندان به این رشته ورزشی جذب هیات شدند که این افراد طی ۵۰جلسه به مرکز استان اعزام گردیدند و تحت نظر مربیان متخصص این رشته ورزشی به آموزش و یادگیری رشته شمشیر بازی در سه اسلحه اپه ،سابر و فلوره پرداختند .
محمد هادی فتاحی بافقی به نیاز مربی بومی در رشته شمشیر بازی برای شهرستان بافق اشاره نمود و افزود: در اواخر سال ۹۴ با توجه به برگزاری یک دوره کلاس مربیگری درجه سه کشوری در استان یزد باهمکاری هیات استان یزد چند تن از مربیان و ورزشکاران شمشیر بازی شهرستان بافق جهت کسب مدرک مربیگری به این دوره از کلاسها اعزام گردیدند.
وی با توجه به علاقمندی نوجوانان و جوانان جهت این رشته ورزشی تصریح کرد: در بحث استعداد یابی رشته شمشیر بازی درسطح شهرستان بدنبال راه اندازی پیست اختصاصی و استقرار مربی کشوری و تیم ملی هستیم.
محمد هادی فتاحی بافقی به برنامه های این هیات در سال ۹۵ اشاره نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری دوره های استعدادیابی ، جذب ورزشکار جهت فراگیری رشته شمشیر بازی در دو بخش آقایان و بانوان ،برپایی چندین کارگاه آموزشی ، برگزاری کلاسهای مربیگری با حضور اساتید مطرح کشور ، حضور در مسابقات استانی و کشوری و جایزه بزرگ ، پیگیری احداث و راه اندازی پیست اختصاصی شمشیربازی و تجهیز آن و تجهیز دفتر هیات شهرستان از اولویت های این هیات در سال جاری می باشد.