مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بافق برگزار شد

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۳ تیر ۱۳۹۸
مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بافق برگزار شد

ظهر امروز با حضور رئیس هیئت کوهنوردی استان یزد، سرپرست اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان بافق مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بافق در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

IMG_20190624_201602_678IMG_20190624_201600_636IMG_20190624_194438_803
ظهر امروز با حضور رئیس هیئت کوهنوردی استان یزد، سرپرست اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان بافق مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بافق در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

رئیس هیئت کوهنوردی استان ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله کاظم خواجه بافقی روح الله تفکری را به عنوان رئیس جدید هیئت کوهنوردی شهرستان بافق معرفی کرد.

فاطمی در این نشست با بیان اینکه حفاظت از جان اصل کار هیئت کوهنوردی استان است گفت:تمام کمیته های هیئت در استان فعال است سعی کنید هیئت شهرستان را بیش از پیش پویا و گسترش دهید.

وی با اشاره به رابطه تنگاتنگ هیئت کوهنوردی با جمعیت هلال احمر اظهار داشت: همراهی این جمعیت ظرفیت بسیار خوبی برای هیئت است باید با از تواناییهای آنان بهره برد.

رئیس هیئت کوهنوردی استان یزد همچنین با بیان اینکه ورزش کوهنوردی رقابتی نیست افزود:همکاری و همراهی دوستانه در این ورزش یک مزیت است.

فاطمی با اشاره به اینکه بافق از ظرفیت ایده ال کویر نوردی برخوردار است تصریح کرد: هیئت بافق می تواند با تعاملی که با هیئت های کوهنوردی کشورهای مختلف برقرار می کند امکان سفر گروههای خارجی را به شهرستان فراهم کند.

وی همچنین پس از بازدید از دیواره صخره نوردی شهرستان قول مساعد داد چنانچه زمینه برگزاری مسابقات کشوری فراهم شود بافق به عنوان میزبان انتخاب شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس سابق هیئت کوهنوردی برای روح الله تفکری آرزوی موفقیت کرد.

وی بر لزوم فعال سازی کمیته های هیئت تاکید کرد.

ایزدیان تصریح کرد: امیدواریم روسای هیئت از بین افراد باتجربه و دارای ایده و افکار جدید انتخاب شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک اقا روح الله_موفق باشی کوهنورد

علیرضا فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک به همه کوهنوردان; انتخاب شایسته ای انجام.شده

مریم فتاحی کوهنورد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت خانم ایزدیان واقعا دستتون دردنکنه_اقای تفکری و خانم نصیرزاده همسرشان واقعا اخلاق بسیار خوبی دارند,من و دوستانم چندین بار همراه گروه خانم های هیئت باهاشون کوه رفتیم خیلی مهربان هستند_ان شاالله موفق و پایدار بمانند

ماشاا... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به به چه عالی
به امیدموفقیت روزافزون هیات کوهنوردی