اعضای شورای شهر اردکان در بازدید از تفرجگاه آبشار: “شنیدن کی بود مانند دیدن”

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
جمعه - ۱۴ تیر ۱۳۹۸
اعضای شورای شهر اردکان در بازدید از تفرجگاه آبشار: “شنیدن کی بود مانند دیدن”

اعضای شورای شهر اردکان در سفر یک روزه خود به شهرستان بافق از اماکن گردشگری این شهر بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق؛ رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر اردکان در بازدید از پارک آبشار با بیان اینکه وصف پارک آبشار را قبلا شنیده بودم اما "شنیدن کی بود مانند دیدن" گفت: احداث این مجموعه بزرگ در دل کویر کاری زیبا ، لطیف و روح پرور است

اعضای شورای شهر اردکان در سفر یک روزه خود به شهرستان بافق از اماکن گردشگری این شهر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق؛ رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر اردکان در بازدید از پارک آبشار با بیان اینکه وصف پارک آبشار را قبلا شنیده بودم اما “شنیدن کی بود مانند دیدن” گفت: احداث این مجموعه بزرگ در دل کویر کاری زیبا ، لطیف و روح پرور است.

عباس امیری افزود: یکی از وظایف شهرداری ها که اصولا کمتر مورد توجه قرار گرفته است ایجاد فرصت و زمینه غنی سازی اوقاف فراغت مردم به ویژه قشر جوان و نوجوان می باشد که خوشبختانه در شهرداری بافق به این موضوع پرداخته شده است.
وی بیان داشت : مجموعه پارک آبشار از لحاظ زیست محیطی به خاطر کاشت درختان و گونه های گیاهی سازگار با اقلیم منطقه فضا را تلطیف کرده و نقش تاثیر گذاری در جلوگیری از آلودگی هوا و پراکندگی ریزگرد ها دارد
این عضو شورای اردکان درخصوص پیش بینی احداث مجموعه حیات وحش در مجتمع تفرجگاه آبشار بافق تصریح کرد : این مجموعه با توجه به وسعت و ظرفیت مناسبی که دارد ایجاد مجموعه حیات وحش را در خود می طلبد زیرا برای همزیستی انسان با حیوانات، ایجاد یک مجموعه حیات وحش در این شهر نیاز است.
عضو شورای شهر اردکان هدف از این مسافرت را کسب تجربه عنوان کرد و افزود : قرار است در شهر اردکان پروژه ای احداث شود و ما در این سفر قصد داریم از تجارب بافقی ها استفاده کنیم و برای پروژه مورد نظر شورا ی شهرمان، الگو برداری کنیم.
شهرام گل، رییس کمیسیون عمران شورای شهر اردکان نیز در این سفر به کویری بودن شهر بافق اشاره کرد و بیان داشت: ایجاد و توسعه مطلوب فضای سبز شهری بافق از جمله تفرجگاه آبشار موجب کاهش دما شهر شده و تصور می کنیم به یکی از شهرهای خوش آب و هوای کشور سفر کرده ایم.
شایان ذکر است: تا کنون مدیران مختلفی از شهر های کشور برای بررسی و کسب تجارب شهرداری بافق از پروژه‌های شهری بافق بازدید کرده اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغررنجبربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۳:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت وتشکرازجناب آقای نوروززاده شهردار بزگوار وبینظیر وشورای محترم شهر که دراین مدت مسئولیتشان برای بافق وبافقی سنگ تمام گذاشتند وگل کاشتند که ثمره ی این زحمات واین طراحی بینظیر پارک آبشار باعث خوشحالی وخرسندی مردم بافق گردیده است . اغلب میهمانان ازدیدن این مجموعه ی بینظیردردل کویر به وجد آمده و درپی الگوبرداری از آن هستند تا درشهرخودشان اجرا کنند. باید به دیگرهموطنان عزیز عرض کنم که وقتی شهرداری درکشوربرترشناخته شود وفرمانداری نمونه وبی نظیر وشورایی متحد وباهم یکدل نتیجه ی کار این میشود که مردم بافق مسئولین شهرخودرا دوست بدارند وهمیشه قدردان زحماتشان باشند ودیگران هم ببینند وازطرحهای اجراشده لذت برده والگوبرداری کنند .شما هم اردکانی های عزیز اگر خواهان احداث پروژه ای مثل آبشار بافق هستید باید اول شهردارخوب وپرتلاش مثل شهردارما وفرمانداری سخت کوش وخستگی ناپذیر مثل مهندس زاده رحمانی وشورای محترم شهری یکدل ومتحد مثل بافق داشته باشید تا این طرحها اجرایی ومحقق شود ونتیجه بدهد که نتیجه آن راضی بودن مردم ودوست داشتن مسئولین را بهمراه دارد . امیدوارم بفضل پروردگار همه طرحها و پروژه هایی که برای مردم وجامعه دردل این کویر موثر َواقع میشود هرچه زودتر اجرا وبپایان برسد ومردم ازآن استفاده بهینه را ببرند انشاالله

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر کش مالی هم حدی داره . پس نرفتی ادرکان تا ببینی چه خبره . هرچی اعتبار و طرحه داره اونجا انجام میشه .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا انجا که من خبر دارم طرح واجرای پارک آبشار از زمان شهرداری آقای طباطبایی کلید خورده و در طول این مدت تمامی شهرداران زحمت کشیده اند تا به این مرحله رسیده و مربوط به دوره فعلی نمی باشد هرچند که نمی توان از تلاشهای شهردار فعلی و اعضای شورای این دوره نیز چشم پوشی کرد .شهرداران دخیل در طرح پارک آبشار بافق ( مهنس طباطبایی ، صباغیان ، جمالی ، دهستانی ، تفکری و نوروززاده )

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درپاسخ به نظر حسین آقای عزیز عرض کنم که میدونید چرا اردکان باتوجه به فرمایش شما هرچی طرح واعتباره در اردکان انجام میشه ؟؟؟ .شک نکن که بعدازچهل سال مایکبار یک نماینده ازبافق رای آورد وبه مجلس راه یافت ، میدونید که اردکان مستقلا یک نماینده دارد ومرکز استان ما با اشکذر هم یک نماینده ،میدونید که هی میگن وسیعترین حوزه انتخابیه کشور بافق وچهارشهرستان دیگر است این افتخار نیست مایه شرم وخجالت است ،میدونید که اکتشافات وحفاری چادرملو توسط شرکت سنگ آهن مرکزی بافق انجام شده،میدونید که بافق مثل گوشت قربانی تاکنون تقسیم شده وهرشهری که زورش بیشتربوده مثل همین چادرملو ودی ۱۹را بنام خود ثبت کرده اند ، میدونید که مسافت بافق وبهابادتا چادرملو کمتراز صد کیلومتربوده وتااردکان بیش از ۲۰۰گیلومتراست پس بدان که با این وجود اردکان باید خیلی بهتراز این باشد دوست عزیز ، گفته های من بقول شما کش مالی نیست واقعیتی است که همگان به آن واقف هستند فکرکنم چون خودتان را کامل معرفی نکردی یا غیربومی هستی یا با این مسولین دلسوز مشکلی داری ،بهر حال باشد تا دیگران بعدا قضاوت کنند ونتیجه برای من وشما مشخص گردد انشاالله

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا رضای عزیز آقای مهندس عفتی را ازقلم انداختی

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عمدا ننوشتم که بفهمم که خودت می دونی یا نه .