به هر حال خوش آمدید، همسایه

دسته: مقالات
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۶ تیر ۱۳۹۸

آمدید جانان همسایه، هرچند به سان رسم و رسوم قدیمی هایتان، آسوو و پتوو، ولی به هر حال خوش آمدید.
گفته بودید گاوی گوسفندی، جلو قدومتان خفه میکردیم، بهتر بود تا اینکه بگوئیم، به هر حال خوش آمدید.
خبردار شده بودیم، برهنه پا، خود را به بلندی های آریز رسانده، رسم همسایگی، فرش قدومتان میکردیم، به هر حال خوش آمدید.
گفتند برای بازدید پارک آبشار قدم بر چشم همسایه گذاشته اید! خرسند شدیم، کاش فرموده بودید، جشن و سروری برپا میکردیم، به هر حال خوش آمدید.
بافقی بخت برگشته است آنگاه که همسایه به دیدارش بیاید و او خبردار نشود، جوان بافقی، پارک آبشار را به همسایه پیشکش نماید، گر قبول بفرمائید، هر گوشه اردکان که اشاره کنید دپوش خواهیم کرد، تحفه درویشانه ای است تقدیم به همسایه! شاید تلافی کند آن تحفه های کهنه و پخته، پوسیده مان را، چادرملو پردردسر را، مرزهای بد آب و هوای آریز و D19 را .

به هر حال خوش آمدید.
حرف زیاد است همسایه، ولی باز جای خرسندیست که شما بالانشین استانید، گفتند بالانشین کشور هم شده اید؟! خدا را شکر. همسایه خوب و بالانشین هم نعمتی است، به هر حال خوش آمدید.
خوب همسایه، راستی شما که توانستید به تنهایی یک حوزه انتخابیه شوید، خوب بود یانه؟! ما که چندین سال است به یمن تقسیم بندی عادلانه آن حاکمان منفعت طلب و حزب باز استان، آن از خدا بی خبران محروم ستیز، همچنان در چاه بزرگترین حوزه انتخابیه گیریم و در دویدن برای حل مشکلاتمان کم می آوریم. همینجا سوالی کنمت همسایه، تقاضا دارم به پاس سالها همسایگی صادقانه و بدور از منفعت طلبی پاسخم بفرمایی، حوزه انتخابیه کوچک و تنهاییو به درد میخورد؟ آخر من مانده ام، اگر خوب است پس چرا شما پارک آبشار ندارید!!! اگر بد است پس چرا شما پارک آبشار ندارید!!! به هرحال خوش آمدید، ما که در این سالیان دراز هر چه انرژی گذاشتیم که این میراث حزب بازان استان دارالعباده را شقه کنیم، نشد، بنظرت دیگر دنبالش برویم، فایده ای دارد؟! محبتی کنی این راهنمائی را در عوض خوشیهایی که از ما به شما رسیده، بفرمائی، باز هم از خجالت همسایه در خواهیم آمد.
محمد مهدی علیزاده فلاح


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴۱
برچسب ها: