استاندار یزد:حاشیه ها را کم کنیم

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
جمعه - ۴ مرداد ۱۳۹۸
حاشیه ها را کم کنیم

استاندار یزد در حاشیه برگزاری نماز جمعه شهر بافق در پاسخ به سوالات خبرنگار " بافق فردا" پیرامون سناریوی ابهامات مرزهای جغرافیایی گفت :من از شما سوال می کنم چرا وقتی اتفاقات خیلی خوبی برای بافق رقم می خورد خودمان را مشغول مسائل حاشیه ای کنیم؟!!!

استاندار یزد در حاشیه برگزاری نماز جمعه شهر بافق در پاسخ به سوالات خبرنگار ” بافق فردا” پیرامون سناریوی ابهامات مرزهای جغرافیایی گفت :من از شما سوال می کنم چرا وقتی اتفاقات خیلی خوبی برای بافق رقم می خورد خودمان را مشغول مسائل حاشیه ای کنیم؟!!!

محمد علی طالبی در پاسخ به اینکه امکان دارد اتفاقات خوب را نام ببرید اظهار داشت: بهترین فضا برای کار کردن در بافق وجود دارد وقتی حاشیه ها بر متن چیره شود راحت نمی توان در مورد اتفاقات خوب صحبت کرد.

وی افزود: توسعه در چارچوب حاشیه ها مورد تهدید قرار می گیرد واقعا در عین حالی که امیدوار هستم که بافق در مسیر توسعه پیش می رود و توانست مشکلات را به مسوولین کشوری اعلام کند تاسف می خورم که حاشیه ها در این روند تاثیر گذار باشد.

طالبی در پاسخ به این سوال که آیا خواسته بحق چندین ساله مردم تحقق می یابد و آیا نباید به خواسته مردمی احترام گذاشت عنوان کرد: همواره به خواسته مردم احترام گذاشته ایم.

استاندار یزد در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا جلسه ای که برای رفع ابهام مرز بافق و بهاباد برگزار شد برای بافق اردکان برگزار نمی شود تصریح کرد:همان موضوع به نتیجه برسد نباید فضایی به وجود آید که حاشیه ها پررنگ شود اگر انتظارات تامین خوراک و مرز مواجه با حساسیت شود ممکن است بر روی اصل تاثیر بگذارد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بهترین موقعیت است همه مردم به مسوولین محلی در بافق اعتماد کنند گمان نمی کنم تاکنون چنین شرایطی برای شهرستان وجود داشته و خیلی بعید می دانم باز چنین شرایطی در آینده بوجود آید.

طالبی ادامه داد: در حال حاضر فرماندار، نماینده بومی و فعال و افرادی در این شرایط درصدد احقاق حقوق مردم هستند و پیگیری مجدانه دارند اجازه دهیم در فضایی خوب، مثبت و سازنده مطالبات مردمی در حوزه های مختلف دنبال شود.

استاندار یزد در پاسخ به اینکه با تجمیع عوارض و متضرر شدن بافق چه راه حلی برای جبران این خسارت وجود دارد گفت: تملک دارایی استانی با سایر منابع اعتباری از جمله عوارض ارتباط پیدا نمی کند اما امسال در بحث تملک دارایی بخاطر کاهش درآمدهای دولت دستمان بسته بود و همه امید و برنامه ریزی این است که کاهش را از منابع دیگر جبران کنیم کاری که در استان با جدیت دنبال می شود اعتبارات جز پنج بند الف ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه در رابطه با درصدی از فروش معادن است که اگر این اتفاق در کشور برای اولین بار رخ دهد و بتوانیم عوارض ماده ۴۳ را دنبال کنیم اتفاق بسیار خوبی برای بافق رخ می دهد.

وی در خصوص فروش خوراک چاه گز به ذوب آهن اصفهان عنوان کرد: دستوراتی از معاون اول رییس جمهور اخذ و با وزیر صمت نیز صحبت شد جای نگرانی نیست.

استاندار یزد پیرامون گلایه های مردم از برخی مدیران کل و اینکه چرا از نیروهای توانمند شهرستان برای انتصاب مدیران کل استفاده نمی شود خاطر نشان کرد: لیست به من بدهید اقدام می کنم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحب قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق این جور بایست قربانی سیاسیون ترسو و خوادخواه بشوند.

یاس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

داروخانه بهداری آهنشهر که سالهاست داره فعالیت میکنه و داروهای اورژانسی را هم مثل امپولها را هم که به بیمه شده ها میده. وحالا چرا میخان بدن بخش خصوصی دلیلشو نمیدونم.. واگر بدن بخش خصوصی چه نفعی برا کارگران داره مشخص نیست.. و مشکل دیگری که ایجاد میشه اینه که اگر بدن بخش خصوصی از شبانه روزی فعلی تبدیل به دوشیفت میشه تعطیلات.و جمعه هاو شبها تعطیل میشه و مکافات ایجاد میکنه

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۳:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا نوبت به اردکان که رسید شد حاشیه
آقای استاندار بگویید زورمان نمی رسد نگوئید حاشیه