رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) شهرستان بافق:شرکت بیش از ۲۵۰ نفر در دوره های تابستانی فنی و حرفه ای

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۸
شرکت بیش از ۲۵۰ نفر در دوره های تابستانی فنی و حرفه ای

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) شهرستان بافق گفت: اظهار داشت:بیش از ۲۵۰ نفر در دوره‌های تابستانی فنی و حرفه‌ای شرکت کردند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای امام علی (ع) شهرستان بافق گفت: اظهار داشت:بیش از ۲۵۰ نفر در دوره‌های تابستانی فنی و حرفه‌ای شرکت کردند.

ناظمی با بیان اینکه توجه به فراگیری مهارت خاص برای اوقات فراغت جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است اظهار داشت: ۱۴۰ حرفه آموز برادر در ۷ حرفه شامل برق، ساختمان،تعمیر موتورسیکلت،سرویس خودرو،تعمیر برق خودرو و جوشکاری آموزش های لازم را فرا گرفتند.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای امام علی(ع) با اشاره به اینکه دانش آموزان باید برای آینده نگری و کسب درآمد یک مهارت فنی و تخصصی را در طول تابستان فرا بگیرند عنوان کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از خواهران نیز در کلاس های چهل تیکه دوزی، دوخت لباس، نقاشی روی شیشه، ۴ دوره راسته دوزی و… شرکت کرده اند.

ناظمی بیان کرد:خوشبختانه با توجه همکاری فیمابین تعدادی از مدارس و بازدیدهای انجام شده در هفته مشاغل که حدود ۴۰۰ دانش آموز در مرکز حضور پیدا کردند تابستان امسال استقبال بی سابقه ای از آموزشها بعمل آمد.

ناظمی افزود: بیش از ۳۷۰ نفر برای حضور در کلاس های آموزشی ثبت نام کردند که به علت کمبود مکان و امکانات نتوانستیم پاسخگوی نیازهای همشهریان باشیم.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای امام علی(ع) همچنین عنوان کرد: در بخش برادران کارگاه های برق، تراشکاری، جوشکاری، مکانیک، برق خودرو، تأسیسات، کامپیوتر و در بخش خواهران ۲ کارگاه طراحی دوخت و صنایع دستی و کارگاه صنایع غذایی نیز بزودی شروع بکار خواهد کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه عملکرد مناسبی در فنی و حرفه ای وجود ندارد . فقط ثبت نام انجام می دهند و پذیرش امسال در بخش دختران فقط کارآموزی مدارس فنی و حرفه ای را قبول کردند که بسی جای تاسف دارد .