بی اعتنا بودن به بازیکنان بومی و اعتماد نداشتن به آنها موجب شد تیم بافق را رها کنم

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۸
بی اعتنا بودن به بازیکنان بومی و اعتماد نداشتن به آنها موجب شد تیم بافق را رها کنم

مصطفی شیرازی مقدم که در حال حاضر 22 سال دارد توانست با پشتکار و پیگیری و البته با یاری خدا با تیم نیروی زمینی کازرون که در لیگ برتر هندبال فعالیت می کند قرارداد منعقد کند.

مصطفی شیرازی مقدم که در حال حاضر ۲۲ سال دارد توانست با پشتکار و پیگیری و البته با یاری خدا با تیم نیروی زمینی کازرون که در لیگ برتر هندبال فعالیت می کند قرارداد منعقد کند.

او فرزند بافق است و از سن۱۲سالگی وارد رشته هندبال، رشته ای که افتخارات زیادی برای شهرستان داشته، می شود.

به منظور معرفی و شناخت بیشتر این ورزشکار خوشنام بافقی خبرنگار”بافق فردا” گفتگویی با او ترتیب داد که نظر شما را به آن جلب می کنیم.

وی گفت:آموزش هندبال را از سنین پایه زیر نظر مربی مهربان و دلسوز مرحوم “جابر کوشکی” که همانند بردار، دوست و همراه برای بازیکنان بود (خدا رحمتش کند) و همچنین سعید غیب اللهی آغاز کردم.

شیرازی با بیان اینکه هفت سال در لیگ حرفه ای بازی کردم اظهار داشت:دوران لیگ حرفه ای زیر نظر مربیان مجرب مهدی منصوریان،مهدی رهبری،سرگی و شهداد مرتجی کار کردم.

وی با اشاره به اینکه در دوران کودکی علاقمند به رشته های ورزشی نظیر کشتی ،فوتسال و فوتبال بوده است تصریح کرد:شدت علاقه ام نسبت به هندبال خیلی زیاد بود به دلیل شور و هیجان خاصی که در این رشته ورزشی وجود داشت فعالیت خود را ادامه دادم.

بازیکن برتر هندبال اشاره ای به فعالیت و حضورش در تیم باشگاه سنگ آهن بافق و پیشگامان یزد کرد و یادآور شد:از افتخاراتم کسب مقام سومی تیم سنگ آهن بافق،کسب مقام اولی در تیم پیشگامان کویر یزد و…است.

شیرازی در پاسخ به اینکه علت رفتن شما از بافق چه بود افزود:پیشرفت و کسب تجربیات بیشتر.باید ثابت کرد خواستن توانستن است.

وی ادامه داد: بحث دیگر این است که تا زمانی که بافق سهمیه لیگ برتر را داشت و ما به عنوان جوانان بومی شهر خودمان در این تیم تمرین میکردیم تجربیات بازیکنان بزرگ بسیار مفید بود اما بی اعتنا بودن به بازیکنان بومی و اعتماد نداشتن به آنها موجب شد تیم بافق را رها کنم.

ورزشکار موفق بافقی با اشاره به اینکه سخت تلاش میکردم تا به عنوان یک بومی بتوانم در شهر خودم بازی کنم عنوان کرد: هرسال که میگذشت بدتر از سال بعد میشد و بجای اینکه بیشتر به پیشرفت بازیکنان اهمیت دهند و اعتماد کنند مراحل و شرایط برای بازیکنان بومی سخت تر شد.

شیرازی بیان کرد: جملاتی همچون تا زمانی که بافق لیگ برتر دارد شما هستید مرا عذاب میداد اما با این حرفها دلسرد نشده بلکه سخت تر از دیروز تلاش کردم تا ثابت کنم می توان روی پای خود محکم ایستاد.

بازیکن برتر هندبال با بیان اینکه زمانی که با باشگاه پیشگامان کویر یزد قرارداد منعقد کردم توانستم مقام اولی در لیگ دسته یک کشوری را کسب کنم گفت: با تمام اوصاف به عنوان یک فرد بافقی زمانی که افتخارات و کسب مدال های ورزشکاران را می بینم برایم مایه مباهات است.

شیرازی ضمن تقدیر از زحمات منصوریان مربی سابقش یادآور شد:کسب مقام اولی دسته یک به نوبه خودش افتخار بزرگی برای یک شهر است اما مسوولین و باشگاه سنگ آهن بافق با بی اعتنایی هیچ توجهی ای نکردند تبعیض بین ورزشکاران بومی مایه تاسف است.

وی با اشاره به اینکه هدفم ارتقاء خود و درخشش نام بافق در کشور است عنوان کرد:به یاری خدا تلاش خواهم کرد در پس تمام ناملایمات پیشرفت قابل توجه را به دست آورم.

IMG_20190728_154738_321IMG_20190728_154735_646


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ف . آ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا حیف این بازیکن که بافق قدرش را ندونست ان شاا… تیم ملی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفم برای مسوولین ورزش بافق الخصوص مسوولین سنگ اهن بافق