شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران راهکاری برای انتفاع شرکت سنگ آهن مرکزی از معدن چاه گز پیدا می کند

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
یکشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۸
شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران راهکاری برای انتفاع شرکت سنگ آهن مرکزی از معدن چاه گز پیدا می کند

حسن محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بافق ضمن اعلام این خبر افزود: دیروز شنبه در معیت فرماندار با جعفری مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی جلسه داشته و نگرانی مردم شهرستان و بخصوص مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی از نبود خوراک برای بخش خردایش این شرکت را به وی منتقل نموده و اعلام داشته ایم اولویت استفاده از آنومالی های منطقه برای کارخانجات و صنایع همین شهرستان باید باشد.

ئیس شورای اسلامی شهر بافق ضمن اعلام این خبر افزود: دیروز شنبه در معیت فرماندار با جعفری مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی جلسه داشته و نگرانی مردم شهرستان و بخصوص مجموعه شرکت سنگ آهن مرکزی از نبود خوراک برای بخش خردایش این شرکت را به وی منتقل نموده و اعلام داشته ایم اولویت استفاده از آنومالی های منطقه برای کارخانجات و صنایع همین شهرستان باید باشد.

حسن محمدی ادامه داد: مدیر عامل شرکت تهیه و تولید بعد از استماع سخنان فرماندار و اعضای شورای شهر بر اولویت شرکت سنگ آهن مرکزی و صنایع جوار معدنی آن در بهره برداری از معادن منطقه صحه گذاشته و اعلام داشته که دنبال یک راهکار قانونی جهت انتفاع شرکت سنگ آهن از معدن مذکور می باشیم.

وی خاطر نشان کرد: پس از بحث و بررسی در این جلسه مقرر شد دو موضوع دنبال شود: ۱- تیم فنی از شرکت سنگ آهن مرکزی با شرکت تهیه و تولید در این زمینه جلسه و وضعیت شرکت و کمبود خوراک آن را تشریح نمایند و ۲- شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به دنبال راهکاری جهت انتفاع شرکت سنگ آهن از معادن در اختیار مجتمع فلات مرکزی از جمله معدن چاه گز باشد.

محمدی در پایان از پیگیریهای دلسوزانه مسئولان بویژه نماینده و فرماندار در این زمینه تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد مسئولین رده بالای کشور قبل از هرگونه واگذاری شرایط خاص منطقه وشهرستان را در نظر بگیرند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
رحیمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.جناب آقایان شورا پس بهمین خیال بنشینیدکه این شرکت دلال وویرانگر سنگ آهن مرکزی وآنومالیهاوبخصوص چاه گز رادودستی به شما تقدیم خواهدکرد.زهی خیال باطل.