یک میلیون و ۷۵۰ هزار تُن سنگ آهن بافق به شرکت ذوب آهن اصفهان اختصاص پیدا کرد

دسته: صنعت و معدن
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون و ۷۵۰ هزار تُن سنگ آهن موجود در سنگ آهن مرکزی و بافق به شرکت ذوب آهن اختصاص پیدا کرد تا این شرکت در تامین مواد اولیه با مشکل مواجه نشود.

وی درباره وضعیت تامین مواد اولیه مورد نیاز ذوب آهن، اظهار کرد: با تصویب هیات وزیران علاوه بر ظرفیت‌های گذشته، یک میلیون و ۷۵۰ هزار تُن سنگ آهن موجود در سنگ آهن مرکزی و بافق به شرکت ذوب آهن اختصاص پیدا کرد تا این شرکت در تامین مواد اولیه با مشکل مواجه نشود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از جیب باباش بخشید…

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دو روز دیگه در گندله رو باید گل بگیریم خودمون نیاز به خوراک داریم اونوقت این اقا غوله یه همچین کاری میکنه صباغیان و عسکری همشون ….

آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۶:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام در خصوص معادنی که در حوزه منطقه بافق وجود دارد بخصوص ، معادن آهن باید آمار دقیق را به حدود جغرافیایی ان را به دست آورد دوم قوانین و مقررات مربوط به معادن و واگذاری ها و نحوه اخذ مجوز بهربرداری ان را بدانیم . شرکت سنگ آهن راهکارهای مناسب جهت دریافت سنگ اهن از ایمیدرو قبل از واگذاری در محدوده بافق را با رایزنی و شرکت در مزایده ها پیدا نماید .کارگروه متخصصی در این خصوص فعال شوند . کارگروهی جهت احقاق حق و پیگیری حقوقی معادن مربوط به شرکت سنگ اهن شکل بگیرد . شرکت در تمام مزایدهای خرید معادن اهن از طرف شرکت سنگ اهن حتی به قیمت بالا که مسلما به نفع شرکت سنگ اهن مرکزی می باشد. تصویب قانونی جهت بهربرداری منطقه از سنگ آهن در محدوده خود. وبسیار راهکار ها که می توان الان به فکر بود نه وقتی کار از کار گذشت ما به فکر بازپس گرفتن ان باشیم . مسلما اگر وزیر محترم به فکر ذوب اهن اصفهان است مجموعه شرکت سنگ آهن نیز تاریخی قدیمی تر دارد و با امکانات زیاد که نمی توان ان را به حال خود رها کرد یک راه این است که ایمیدرو سنگ معادن که تحت هر عنوانی در حاکمیت خود در اورده است را به شرکت سنگ اهن مرکزی جهت فراری تحویل دهد و هزینه فراوری ان را به سنگ آهن بپردازد و بعد سنگ اهن را تحویل گرفته و به واحد های مربوطه صنعتی بفروشد. تا لااقل این مجموعه بزرگ رو به تعطیلی نرود . همان طور که در نام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران امده کل محدوده اهن از قدیم از چغارت تا زرند کرمان از ان این مجموعه بوده و ایمیدرو جز اینکه نقش به تاراج زدن این معادن را داشته چه خدمتی را انجام داده است . معادنی که تجدید پذیری ان سالها به طول می انجامد .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۶:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کی این ظلم ها به بافق میخواد تموم بشه
مسئولین هم فقط حرف میزنن