مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق خبر داد:پیشرفت ۸۵ درصدی کارخانه گندله سازی سه چاهون

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
شنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
پیشرفت ۸۵ درصدی کارخانه گندله سازی سه چاهون

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق از پیشرفت ۸۵ درصدی کارخانه گندله سازی سه چاهون خبر داد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق از پیشرفت ۸۵ درصدی کارخانه گندله سازی سه چاهون خبر داد.

رضا فلاح در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق که بمناسبت روز خبرنگار برگزار شد با بیان اینکه کارخانه گندله سازی سه چاهون به عنوان مهمترین پروژه شرکت سنگ آهن با اعتبار بیش از ۳ هزار میلیارد تومانی در حال راه اندازی است گفت: امیدوارم با پیشرفت قابل توجه ای که این پروژه دارد تا پایان سال به بهربرداری برسد.

وی اظهار داشت:خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد اقلام و تجهیزات این کارخانه وارد کارگاه شده و بخشی از نسوزها نیز خریداری شده است.

فلاح در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به اینکه آیا موضوع بکارگیری فرزند یکی از مسؤلین بدون آزمون و آن هم دقیقا تعداد زیادی متقاضی کار در صف آزمون قرار دارند حقیقت دارد؟ ضمن تایید بکارگیری وی افزود: خدمت معاون منابع انسانی اعلام کردم جذب هر فردی در شرکت سنگ آهن و شرکت های اقماری مسوولیت آن برعهده شما است.

وی بیان کرد: میرطاهری باید اگر شرکت های پیمانکاری و سنگ‌آهن یا گندله نیاز به نیرو دارد به اداره کار ضمن اعلام تخصص مورد نیاز نامه درخواست ارسال کند.

مقام مسوول ادامه داد: چنانچه تا ۴۸ ساعت اداره کار جوابگو نبود شرکت خود وارد عمل می شود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق با بیان اینکه شخص نامبرده خارج از ضوابط و اینکه در آزمون نیز شرکت نکرده است بکارگیری شده تصریح کرد:معاون منابع انسانی در این خصوص بازخواست شد و تا پایان ماه تکلیف آزمون و نیروها مشخص می شود.

وی خاطر نشان کرد:پیمانکار سه برابر ظرفیت اعلام کرده تا اسامی به سازمان تامین اجتماعی ارسال و چنانچه افراد در سال ۹۸ بیمه آنان از ادارات یا نهادها پرداخت شده باشد از لیست حذف می شوند.

وی یادآور شد:تعداد نیرو درخواست شده به گزینش معرفی می شوند.

فلاح افزود:اگر افرادی برخلاف قانون در سه چاهون و هر شرکتی که زیر نظر شرکت سنگ آهن مرکزی است جذب شد رسانه به عنوان چشمان ما اعلام کند و قول می دهم صدرصد موضوع بررسی شود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق با اشاره به اینکه هیچ کسی خود را سپر مدیر نمی کند تصریح کرد:می گویند رضا فلاح نیروی بومی نمی گیرد نمی گویند نیروی بومی را موظف هست ۳۰ سال حقوق بدهد اما نیروی غیربومی پس از پایان هر پروژه می تواند بکار گیری نشود.

فلاح همچنین به ایجاد پروژه پست برق ۱۵۰ هزار مگا واتی برای تامین برق گندله سازی اشاره کرد افزود: قرارداد اولیه ۷۹ میلیارد تومان است که قبل از گندله سازی این پست برق باید به بهره برداری برسد.

فلاح با بیان اینکه فاضلاب شهری برای اتمام به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد عنوان کرد: بخش جدید تعریف نشده است.

وی بیان کرد: در ناحیه الف این پروژه با پیمانکار کارآپی به مشکل برخوردیم و پیمانکار جدید پیشرفت زیادی نداشته است اما ناحیه ب پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم هزار انشعاب در سالجاری بفروش برسد.

فلاح در پاسخ به اینکه چرا برخی از شرکت های مستقر مانند شهداب همواره برنده مناقصه هستند گفت:طبق
آیین نامه معاملاتی شرکت سنگ اهن فرایند برگزاری مناقصات و مزایدات شکلی خاص دارد برای انجام هر کاری مانند عملیات حمل و بارگیری تعداد شرکت ها محدود هستند که از ظرفیت خواسته شده برخوردار باشند.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق گفت:مناقصه و مزایده بصورت شفاف است و هیچ تضمینی ندادیم که کار همیشه متعلق به شرکت خاص باشد و عهد اخوت هم در این زمینه با کسی نبستیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۳:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اونوقت چرا موقع ثبت نام اعلام نکردن کسایی که بیمشون رد شده رو نمیگیریم تا اصلا توی آزمون شرکت نکنن و هزینه نکنن؟
دزدی واضح تر از این؟